Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok az olyan...

Ti mit csináltok az olyan napokon amikor úgy igazán csúnyának érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem tartom magam ocsmánynak, bár tény, hogy különösebben egy szépség sem vagyok, de általában elvagyok a külsőmmel, és a belsőmmel egyaránt. Viszont vannak napok (pl a mai) amikor elbújnék legszivesebben, annyira visszataszítónak, rondának érzem magam kívül-belül. Ti ilyenkor mit csináltok? Mit tanácsoltok? Szörnyű érzés.
2019. márc. 27. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanazt mind máskor, mindig ronda vagyok.
2019. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 +1
2019. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

#1 + 1000 és vagy 30 zöld kéz. <3


Hümm... hát én kerülni szoktam a tükröket és igyekszem nem törődni vele, hanem parabolás ívben lesz-rni. Mi mást tehetek? Attól, hogy rosszul érzem magam tőle, még nem leszek szebb. Sőt. Ha nem stresszelek rá, és megtartom legalább a látszólagos önbizalmam (vagy még inkább a lesz-rom mások véleményét hozzáállást) akkor egy fokkal kevésbé leszek ocsmány. Mármint a kisugárzás is számít. Ha én nem foglalkozom vele, más se nagyon fog. Vagy nem veszem észre, de amit nem tudok, nem fáj, úgyhogy csak nyertem vele. ^^

2019. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy a következő napon majd jobb lesz. Egyébként igyekszem nem túl mély depresszióba esni miatta.
2019. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Megjött?? Vagy miért érzed ezt??
2019. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2019. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szenvedek.
2019. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Zenét hallgatok és kisminkelem magam. Valahogy a sminkelés megnyugtat, főleg ha sikerül valami szebbet összehozni.

Vagy feldobok egy bőrnyugtató arcmaszkot, hátha segít a rondaságomon.

2019. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van időm, akkor megmosom a hajam, kiengedett, jó illatú hajjal mindjárt másabb lesz. Ha nincs rá időm, akkor van szívás.
2019. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!