Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Környékén nem találok barátnőt...

Környékén nem találok barátnőt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 30 éves vagyok, kisvárosban lakom és nem igazán találok itt nőt, munkahelyen ahol dolgozom csak férfiak vannak, ti mit tanácsoltok?
2019. márc. 28. 07:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Törődj bele. Engem olyanokkal koptatnak le,hogy majd 30 évesen megtalálod az igazit,és itt a bizonyíték,hogy egyáltalán nincs így.
2019. márc. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
26%
Rosszlányok.hu
2019. márc. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Alain Delon ***** válasza:
Esetleg valami ismerkedős oldalon.
2019. márc. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell mozdulni. Régen falun laktam, kicsi voltam, de a nálam idősebbek még mindig ott vannak, és van egy 20 fős fiatal réteg, és nem viccelek, mindenki jár mindenkivel. Mert nincs nekik más. Szóval én tanácsolom a kimozdulást nagyobb városba, nagyobb/másik helyre. Nem netes ismerkedést.
2019. márc. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, pacsi!
2019. márc. 28. 08:22
 6/25 anonim ***** válasza:

Hétvégi rendezvényeket stb figyeld (biztos van azért valami megyeszékhely vagy hozzád közelebb lévő nagyobb város, ahova 1-1,5 óra buszozással el tudsz jutni), ki kell mozdulni, rendezvényekre, fesztiválokra, kiállításokra, bárhova.

Egyúttal netes ismerkedést is megpróbálhatod mert sose lehet tudni: ki hol találja meg társát.

2019. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Távolabbról kell. Nekem 240 km-re is volt már nőm ami nem ideális, de nem mindig lehet válogatni. Ha mindig csak a km-t néztem volna, a nagy részéről lemaradok. Be kell fektetni az energiát.
2019. márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én úgy halottam lehet Thaiföldről hozatni. AZ egy megoldás lehet.
2019. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Társkeresőt nem veszik komolyan, nagyon kevés esély van arra hogy 200km arébb lévő találkozni akar..
2019. márc. 28. 09:03
 10/25 anonim ***** válasza:
Rossz a hozzáállásod. Szerinted kevés az esély, akkor meg se próbálod? A társkeresőt úgyse veszik komolyan, akkor hagyod a fenébe? Így aztán tényleg nincs esély találni nőt. Én is csak akkor találtam, amikor tettem is érte. Ha tíz elutasított, a 11. nem. Ha utazni kellett, utaztam. Ha szartam bele, nem volt semmi.
2019. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!