Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak lányok/nők, akik...

Vigi kérdése:

Vannak lányok/nők, akik ismerkednének? Szegeden és környékén keresek barát barátnőt, akivel elmehetnék moziba, színházba, múzeumba, stb. kb.17-25 éves korig.22/f

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon jött össze úgy programom egy lánnyal, hogy ne gondolja azt, hogy összeakarok jönni vele, így vagy nemet mondtak, vagy hoztak magukkal valakit. A haverokkal meg mindig ugyanazokról a dolgokról beszélgetünk, ugyanoda járunk sörözni és bulizni. Szóval konkrétan szellemi társat keresek nőben, nem párkapcsolatot.

2014. márc. 12. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
arra tipelek itt egy szálat sem fogsz találni!de,ha mégis akkor majd írd meg.
2014. márc. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia! Hát segíteni nem tudok, mivel csak másfél év múlva lesz aktuális egy szegedi mesterképzés.

Csak gondoltam jelzem, hogy igenis léteznek még olyanok, akik szívesen járnának el kultúrálódni barátilag. Szóval hajrá, nem mellesleg Szeged gyönyörű! :)

2014. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Én szívesen ismerkednék veled. 20/l
2014. márc. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia, nekem is írhatsz, ha még aktuális :)

22l

2014. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is írhatsz. :)
2014. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ppetra87 válasza:
Szia. Nekem is ìrhatsz, ha még aktuàlis. :)
2015. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!