Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy azért...

Az normális, hogy azért ábrándulok ki egy pasiból, mert séta közben hagyja, hogy pár lépéssel mögötte kullogjak? 😄

Figyelt kérdés
Nem tudom tartani az iramot,apróbbak a lábaim...

2019. márc. 28. 14:00
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Bocsánat *elhagyatottnak


Erőltetni biztos nem fogom egy "ilyennel"

2019. márc. 28. 14:41
 12/24 anonim ***** válasza:
84%

# 5


Az a férfi, akinek nem az a természetesen, hogy a nő mellette sétál, nem pedig mögötte koslat, megpróbálva vele lépést tartani, az szerintem egész nyugodtan járjon prostituáltakhoz.


Én nem azon csodálkozom, ha az ilyen oda jár, hanem azon, ha jut neki barátnő.

2019. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#12 Én is ezt akartam írni,de inkább kihagytam.
2019. márc. 28. 14:50
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kéred meg, honnan tudja, hogy neked nem jó ez?

Magaddal cseszel ki, ha nem szólsz. A pasinak jobb lenne olyan nő, aki még tudja mondani, ha valami tetszik és ha valami nem. A szex sem jó azzal, aki tűri, ha rossz neki és nem jelzi ha valami jó, vagy nem kér olyat, amire nem gondol a másik.


Ideje megbecsülni saját magad és a másikat azzal, hogy kommunikálsz a kapcsolatban.


Ha gondolat olvasóval akarsz járni, ki kell ábrándítsalak.


Fogadok a srác azt a kérdést teszi fel, hogy miért ilyen fura a barátosnője, hogy állandóan lemarad, és ő sem mer beszélni hasonló indokokkal.

2019. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
66%
Bírom mikor érzelgős libák etikettről beszélnek, miközben ők maguk a szájukat nem képesek kinyitni, csak akkor mikor a pasi előtt térdelnek.
2019. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Néhány intelligens hozzászóló egyetért velem.

Ez nekem bőven elég!


Tehát a fiú azt gondolhatja,hogy milyen fura ez a lány,hogy lemarad😄😄😄

2019. márc. 28. 18:54
 17/24 anonim ***** válasza:
Drágám...Londonban tudod mit láttam? Pasas esernyővel a kezében vigyorog a nagy zuhéban, barátnője meg ott ázott szarrá mellette, mert a pali be nem engedte az ernyő alá. A leány mégis mosolygott. Az igazi szerelem minden akadályt legyőz. ^_^
2019. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Néhány intelligens ember megtanult a párkapcsolatában kommunikálni. És nem a mesében él.
2019. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Akkor a 8as hozzászóló egyetért velem az elég!


Na azèrt szakítottam én nagy szerelmemmel,mert tudtam,hogy nem "tartja",majd nekem az esernyőt és mert mindíg utána kellett kullognom...

Nagyon fajt elhagynom de én figyelemre vagyom!tehat nem mentem hozzá!


Ha egy ferfinak nincs erzelmi intelligenciaja,megette a fene.


Nagyon szerelmes lehetett,miközben óvta a megázástól,tuti nem volt ki mind a nègy keresek a pasinak!

Egyebkent olvastam,hogy kulfoldon nem igazan kovetik az illemszabályokat...

2019. márc. 28. 20:24
 20/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat *kereke
2019. márc. 28. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!