Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hajléktalanságból vissza...

Hajléktalanságból vissza lehet térni a normális életbe?

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Akarat kérdése.
2019. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vissza,de segítséggel.


Volt itt a környéken egy hajléktalan férfi 45 körülire saccoltam, volt egy kutyája. Sose magának kért,csak a kutyának ételre,oltásra. A kutyuson volt póráz,nyakörv,volt fekhelye. Oltása és chipje is volt.


Beszélgettem vele és mondta az egyik állatorvos munkát ajánlott neki a lovaknál,meg a birtokon. Volt ott egy kis mellék épület ahová természetesen kutyástól mehetett.

Nem tudom azóta mi lehet vele,de mivel már ezer éve nem láttam utcán,gyanítom sikerült vissza kerülnie a normális életbe :)


Ha van segítség illetve az adott ember is változtatni akar akkor vissza lehet térni,de sajnos kevés az az ember aki ilyen módon tud segíteni,hogy munkát és szállást ad. Illetve sok hajléktalan alkoholistává válik és már esze ágában sincs változtatnia,azért mert a reménytelenség él bennük. Míg vmit az agy akar addig lehet változtatni ha vmit már nem akar akkor azon senki sem segíthet...

2019. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok hajléktalan, de nagyon sok helyre, kulimunkákra sem vesznek fel dolgozni, pedig alkoholt sem fogyasztok soha, meg egyebeket sem. Innentől kezdve el lehet képzelni, hogy pláne egy hajléktalannak milyen esélyei vannak a kilábalásra, ha egy nem hajléktalant sem akarnak sehol sem alkalmazni...
2019. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Ez Magyarország.
2019. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!