Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lesz valaki csendes,...

Miért lesz valaki csendes, visszahúzódó?

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pl azért lettem ilyen, mert végig cseszegettek, gúnyolódtak rajtam általánostól kezdve egészen középiskola végéig. Általános nekem kész pokol volt, mikor elkezdtem a középiskolát hozzá se mertem szólni senkihez. Csak az a baj, hogy rajtam kívűl senki nem ilyen volt, pont az ellentétem. Kedvencem, amire a mai napig tisztán emlékszem:


Tanár: ... hogy hívjátok azt a lányt .


O.társ: Sehogy (röhögve a többiekkel).


Kb. láthatatlan semminek éreztem magam 20. éves koromig. Emlékszem mikor próbáltam is barátkozni teljesen átnéztek rajtam az emberek, nem figyeltek rám miközben hozzájuk beszéltem stb. Így inkább magamnak való lettem. De tényleg családomon kívűl kb. senkit nem érdekeltem, aztán elkezdtem dolgozni, és csupa hozzám hasonló emberrel rakott össze a sors, esküszöm fura, hogy maguktól jönnek oda beszélgetni, és tényleg érdeklem őket. :'D

2019. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért,mert a társai nem foglalkoznak vele,és ő nem az a kezdeményező típus.
2019. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azért mert mindig gúny tárgya voltam. Csak én még a családomban sem érdekeltem senkit. Nagyon sok mentális problémám van.
2019. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom hiány, kiközösítés stb.

Én például azért vagyok visszahúzódó,csendes mert egyszerűen nem szeretek beszélni/beszélgetni és általában jobban elvagyok egyedül.

2019. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azért vagyok csendes, mert nincs mit mondanom. Sokszor nem is tudom, mit kéne mondanom. Sokszor meg egyszerűen nincs kedvem beszélni, például iskolában, mikor a tanár kérdez valamit, én hiába tudom a választ, nincs kedvem elmondani, mert valaki más úgyis kimondja helyettem.

Visszahúzódó meg azért vagyok, mert félek hogy az emberek megutálnak és elkezdenek kibeszélni valami miatt. Tehát szimplán csak félelemből.

2019. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy aki csendesebb típusú az már visszahúzódó is? De utálom az ilyen általánosító embereket... ha most előttem lennél olyat bevernek neked hogy a fejed leszállna a helyéről! Majd egyszer egy csendes szerinted visszahúzódó ember, akiről azt hiszed csicska úgy megver h befosol kívánom neked így legyen, amiért lenézed őket!
2019. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!