Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pletykálnak rólam valamit,...

Pletykálnak rólam valamit, vagy üldözési mániám van?

Figyelt kérdés

A suliból sokat hiányoztam (nem lógás miatt), és mikor néhányszor bementem, sokan összesúgtak előttem, meg egy osztálytársam néhány haverjával többször is bámult és nevettek valamin, meg sok odajáró ember akiket nem ismerek, azok is megnéztek. Ezért biztos vagyok benne, hogy valami hazugságot terjesztenek rólam. De néha már az ismerőseim is úgy viselkednek, mintha valamit nem akarnának nekem elmondani, és távolságtartóak (de ezt lehet csak én képzelem már be)... Így is van elég bajom de ez most már sok nekem.


Szerintetek mit tegyek? Vagy valaki volt már hasonló helyzetben?



2019. márc. 31. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


A tinik mindig kitalálnak valamit, de a felnőttek se mások. Ezekkel nem kell foglalkozni. Ha lelkiismereted tiszta. Ha pedig a barátaid se mondjak el, akkor azok nem barátok.

2019. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!