Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Üldözési mániám lenne?

Üldözési mániám lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat néztem Youtube videókat,különböző oldalakat a magyarokról és azok alapján amiket láttam, nagyon nem kedvelik a magyarokat, és másoknak fáj az,ha a magyaroknak van valamije, és mindent el akarnak venni a magyaroktól csak azért mert azok a bizonyos dolgok magyarok és azt akarják,hogy nekünk ne legyen semmink! Mindenki hazátlannak és mongolnak hív bennünket és olyanokat mondanak hogy "Takarodjanak a magyarok vissza Mongoliába!" Úgy éreztem csak itt segíthetnek,hogy miért nem tudom el engedni ezeket a dolgokat! Már nem tudok örülni a magyarok sikereinek,dolgainak sem mert eszembe van hogy másoknak mennyire fáj az hogyha nekünk sikerül valami!

Köszönöm!

Csaba


2016. dec. 6. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Laikusként nem tudnám klasszifikálni, de én nem tartom normális dolognak ezt őszintén, és a jelenséggel se találkoztam, ha már...
2016. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon élsz?

Ha igen, lehet.

2016. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon,külföldön élek jelenleg!
2016. dec. 7. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!