Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha csak 19 évesen jött...

Gáz ha csak 19 évesen jött meg az eszem?

Figyelt kérdés

Nos, egy lusta dög voltam, nem tanultam, 2x buktam, most vagyok 11.-es. Ebben az évben észbe kaptam, jók a jegyeim (4, néha 5) és így is akarom folytatni. Most szeretnék angol nyelvvizsgát is.

Gáz ha ilyenkor jöttem rá, hogy basszus bele kéne húzni? Le vagyok késve sok mindenről?


2019. ápr. 1. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
gáz vagy nem gáz, ez van. Ha ezt a helyzetet kimaxolod a legjobbra akkor simán rendben vagy.
2019. ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem, van akinek sokkal később, másoknak meg soha :)


Tedd oda magad amennyire tudod, hozd ki a legtöbbet a helyzetedből. 11-12. osztály végén ha jók a jegyeid és jól érettségizel simán bejuthatsz felsőoktatásba.

2019. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem gáz, de 2020tól megváltoznak a felsőoktatási követelmények (emelt érettségi), szóval húzz bele
2019. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem érzem ezt későinek.


Én meg a másik véglet voltam, teperő, túlaggódó, nagyon stréber, mindig az elvárásoknak megfelelő.


25, de inkább 26 éves koromban kezdtem olyasmit tanulni, ami érdekel + hasznos is. Nem amit "elvárnak" (kimondva vagy kimondatlanul), sőt, erről többen le akartak beszélni, családtagnak se tetszik, inkább nem is mesélek róla előtte...


Szóval nem késő, szedd össze Magad, gondold végig, mi érdekel!

2019. ápr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem késő, pont jó:).
2019. ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy hónappal az érettségi előtt kezdtem el tanulni matekra amiből bukásra állok.

Semmiből nem vagy elkésve. Az Osztalytársaim még most is leszarják, a tanáraim végképp.

2019. ápr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!