Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat eszem 15...

Szerintetek sokat eszem 15 évesen?

Figyelt kérdés

Reggeli:egy kifli

Tízórai:egy sor csoki

Ebéd:egy hot-dog ami bagyobb méretű volt

Uzsonna:Egy kistányér paprikáskrumli (edzés előtt)

Vacsora (edzés után):egy kis szelet vajaskenyér

Lány vagyok és hetente kétszer úszok. Ezen kívül mindennap sportolok valamit pl:görkori



2016. jún. 29. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keveset eszel, még fejlődik a szervezeted, ez nem túl sok kaja.
2016. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem eszel sokat a leírtak alapján. Arra azonban ügyelj, hogy minél változatosabban táplálkozz, minél több zöldséget és gyümölcsöt iktass be az étrendedbe, nem csak azért, mert még fejlődésben vagy, hanem azért is, mert sportolsz!
2016. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
nem sok, viszont nagyon rossz összetételű, rengeteg szénhidrát és cukor, semmi rost és zöldség, ez így nagyon egészségtelen.
2016. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Napi egyszer szoktam édességet enni. Hízni nem hízok vékony vagyok
2016. jún. 29. 16:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ez nem étrend.
2016. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor mi? Xdd
2016. jún. 29. 16:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha nem eszek ennyi szénhidrátot fogyok. Azt meg nem akarok mert nagyon sovány vagyok
2016. jún. 29. 16:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Szénhidrát nélkül is lehet súlyt tartani, vagy esetleg még hízni is, mivel az izom építéséhez fehérjére és nem szénhidrátra van szükség. A szénhidrát csak a szervezeted inzulinszintjét emeli meg drasztikus Mértékben, ami hosszú távon nem egészséges.
2016. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél szarabbul nehéz lenne étkezni.
2016. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Próbálj kicsit többet enni ès egèszdègesebben 😃

Reggelire :a kifli legyen teljes kiőrlésű vagy rozskifliből,kötè tegyèl csirkemell sonkát ès sok sok zöldséget.

Tízórai: nem kell mindennap enni csokit. (Heti 1-2 nèl ne egyèl többet.)

Ha èdessègre vágysz ez is jó ès egèszdègesebben is: natúr joghurt közé teszel mèzt( vagy amit akarsz) teszel bele gyümölcsöket ès kèsz is :). Vagy esetleg gyümiturmix.

Ebédre próbálj inkább főtt kaját enni .

Vacsorára jobb lenne pl egy kis túró ,tojásrántotta . De ha mindenkèpp kenyeret akarsz,inkább csirkemrll sonkával ès zöldsèggel pakold még :)


Remélem segítettem!

2016. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!