Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vékony emberből nagydarab?

Vékony emberből nagydarab?

Figyelt kérdés
21/f vagyok, 183 centi magas, 66 kiló, rendszeresen mozgok, de azért látszik, hogy vékony vagyok. Egyik ismerősöm, aki 50 éves, fiatalkorában ugyanaz a testalkat volt, mint én, ez a tipikus inas, nem pálcika ember, de azért vékony. Ma viszont jól megtermedt ember lett, valami 130 kiló, s nagyon erős csontozatú, mint szegény Piedone. Én nem akarom elhinni neki. Bár őszintét megvallva, én is szeretnék egyszer erős testalkatú emberke lenni.
2019. ápr. 2. 23:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Arról az ismerősödről küldhetnél valami előtte, utána képet, hogy hogy lett a te alkatodból 130 kg-s Piedeone csontozatú.

Amúgy utána fogok érdeklődni az endokrinológusomnál, öszintén szerintem amíg nőttek a csontok már hosszra, addig lehetett igazán a testalkatot változtatni, 25-30 év felett meg már csak csontleépülés van... De ha valaki van, aki cáfolná, küldhetne képet olyanról, hogy valaki vastagabb kötésú lett.

2019. ápr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11# A kérdező 21 éves.


[link]


Ha megnézed a csuklómat. Rettenetesen vékony.


16 évesen 60kg voltam, a másikon 21 évesen ott pont 98kg. Pár 1,5 volt, azóta kicsit nehezebb vagyok, mert bulkolok.

2019. ápr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
(1,5 hónapja volt, nem írtam végig)
2019. ápr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

12-es nem látom így kép alapján, hogy vastagabb lenne a csuklód, de tegyük fel igaz, akkor is te 16 évesen kezdet el.


Ezt találtam neten:

"A csonttömeg változása


Csontjaink erő és vastagság tekintetében kb. 35 éves korig állandóan nőnek. Ezért oly fontos fiatalkorban a magas csúcscsonttömeg kialakítása.



A lányok növekedése 15-17, a fiúké 17-19 éves korig tart, de a csúcscsonttömeg kialakulása csak 25-30 éves korra tehető.



Ekkor a folyamat fokozatosan megfordul, és minden évben kis mennyiségű csontot veszítünk.



A csökkenés a nőknél a menopauza után jelentősen felgyorsul."


Szóval talán van remény. Én konkrétan angolkóros vagyok azzal a súly/magassággal, mint a kérdező, nem tudom ő hogy csak vékony, nem pálcika, ahogy ő mondja.

2019. ápr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Rendben, de azt hogy erős csontozatú valaki nem úgy döntjük el hogy elvisszük röntgenre, majd miniméterre pontosan megnézzük mekkorák a csonjai.


Csak ránézésre.


Nyílván a csuklóm azért nem tűnik óriásinak, mert attól függetlenűl hogy 100kg körül mozgok nem vagyok kövér, de ha felhoznék magamra még 20kg zsírt vagy még több izmot akkor azért jóval nagyobb, erősebb csontozatúnak néznék ki.


Amúgy az hogy a kép alapján nem látod nem jelent semmit, mert engem már hívtak kifejezetten erőscsontozatúnak és persze nem a vékonyabb létem alatt. Annyi, hogy nincs olyan mértékú zsír rajtam, hogy az alkarom nagynak tűnjön a felkaromhoz képest.


Ez mindenféle képpen optikaicsalódás. Nem csak az én esetemben.

2019. ápr. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szóval az hogy a kérdező erős csontozatúnak hívta vagy hogy akárki akárkit annak hív semmit sem jelent azt nézve, hogy ténylegesen milyenek a csonjai.
2019. ápr. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy vékony a csuklód, azt cáfoltam, hogy vastagabb lenne, mint a régi képen, vagy legalábbis nekem nem tűnt fel, de lehet úgy van, azért beszélek most a csontozatról, mert a kérdező nagydarab akarna lenni, Piedone, szerintem ez lehetetlen, nagyobb darabb talán lehet, de nagydarab szerintem már nem lesz, az alkat a csontozaton múlik, nem a zsíron, vagy izmon.
2019. ápr. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Vannak olyan emberek, akik tényleg nagyon vékonyak, ádámcsutkájuk is ki látszik. Tehát van rajtam valamennyi izom, bár nem sok, éppenhogy nem látszanak a csontjaim, bár a végtagoknál látványosabb a vékonyság, vékonyak az ujjaim is.
2019. ápr. 3. 02:09
 19/20 anonim válasza:
Bazki, én 183 centire vagyok 102 kiló.
2019. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Vree ***** válasza:

Elmentem gyúrni edzővel 2 évre 25 évesen, az “szétszakított” (konkrétan ez történik: látod a vörös csíkokat, ahogy nyúlik a bőr), azóta képtelen vagyok visszamenni a korábbi cingár súlyomra (pedig az izomból nagyrészt zsír lett)

Viszont soha senki nem köt belém az utcán :P Ennek is megvan a jó oldala.


Ezt te is meg tudod csinálni, eddz és növessz izmot keményen annyira, hogy elérd a szerinted ideális súlyodat. (Edzőterem biztos van a közeledben, edző meg csak átmenetileg kell, amíg megtanulsz magadtól is hajtani/az egyes gyakorlatokat.)

2019. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!