Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve. A párom...

Nikolett202020 kérdése:

El vagyok keseredve. A párom szerencsejáték függő.27eves.2eve vagyunk együtt nagyon szeretnék vele maradni, de ezt nem lehet tolerálni. T. valaki tanácsot adni?

Figyelt kérdés
4millio ftos hitelt vett fel. Azt is eljátszotta.

2019. ápr. 3. 21:17
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
szakítás.
2019. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 grafno ***** válasza:
100%
Azt tanácsolom, hogy menj el tőle, mert lehet csak rosszabb lesz. Sajnos nem egy nyerő alkat. Mi lehet jobb egy pasiban aki a semmire elveri az életeteket. Legközelebb azért vesz fel pénzt, hogy ezt vissza fizesse meg nyerjen meg vele 5m-t. Ennek csak hosszú veszekedés lesz a vége, mert a hónapok alatt élő fog jönni, hogy ennyi-annyi pénzt eljátszott és csak a kapcsolatot fogja mérgezni. Lépni kell.
2019. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Az esetleges vagyonközösség megszüntetése.

2. Terápia.

Ha nem hajlnadó kezeltetni magát, szakítás.

2019. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. ápr. 3. 21:45
 5/17 anonim ***** válasza:
Támogatom az előttem szólókat. Ülj le vele és beszéld meg. Ha nem hajlandó változatni, akkor hagyd el. A saját érdekedben.
2019. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Ez már bőven az a kategória, ami már menthetetlen.

És nem, te nem tehetsz semmit. Gondolom, már próbáltál beszélni a fejével, amit tökéletesen ignorált. Gondolom, felvetődött szakember segítsége is (pszichológus, addiktológus), amit szintén ignorált. Te ennyit tehettél. Kemény dolog, de segíteni csak azon lehet, aki engedi. Ő nem engedte. Innentől egyetlen dolgot kell tenned: megakadályozni, hogy téged is magával rántson. Ne hidd, hogy nem játszaná el a te pénzedet is... utána meg megnézheted magad.

2019. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Annyi normális magányos férfi van az országban, soha nem fogom megérteni, hogy a nőknek mégis miért az ilyen semmire álló suttyók kellenek...
2019. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Pár hónapja derült ki ez a dolog. Nyilván ha tudom, hogy ez a helyzet a közelébe nem megyek.. Sajnos a családomban is testvérem drogfuggo apám alkoholista szóval messziről kerülnem az ilyen embereket.. De sajnos 2 év alatt szerelmes lettem belé más dolgok miatt 😢
2019. ápr. 3. 22:10
 9/17 anonim ***** válasza:
Alapvetően nevetségesnek tartom hogy ezen az oldalon mindenki mindenkit szakításra buzdít már apróságokon, azt kell, hogy mondjam a párod ez alapján teljesen életképtelen, és nincs előtte jövő. Én elkerülném.
2019. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hozzaszolasat
2019. ápr. 3. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!