Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve. A párom...

Nikolett202020 kérdése:

El vagyok keseredve. A párom szerencsejáték függő.27eves.2eve vagyunk együtt nagyon szeretnék vele maradni, de ezt nem lehet tolerálni. T. valaki tanácsot adni?

Figyelt kérdés
4millio ftos hitelt vett fel. Azt is eljátszotta.

2019. ápr. 3. 21:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%

"De sajnos 2 év alatt szerelmes lettem belé más dolgok miatt"


Más pasas is jó az ágyban...

...és mégsem szerencsejáték függő.

2019. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Rosszindulatú emberek kíméljenek! Szerintem nem ismersz. Az ilyen hozzaszolasokkal semmit nem segítesz senkinek!
2019. ápr. 4. 05:03
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szerencse jatek fuggo a fiam ,mindent megtetunk,hogy segitsunk folyamatosan minden penzet elverte,mi minden megprobaltunk hogy segitsunk rajta ,de hiaba,o folyamatosan becsapot minket, de hagyd el ,ha nem akarsz magadnak rosz eletet,ha szereted akarmenyire,nem fog megvaltozni,pokola teszi az eleted,ha teljesn nincstelen ,nincs penze,akkor mindent megiger,amint penzhez jutt ott folytatja ahol abba hagyta,ebbol az ordogi korbol nagyon keves ember jon ki,remelem picit tudtunk segiteni a donteseden
2019. ápr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen a fia teljes szívemből. Köszönöm a válaszát
2019. ápr. 4. 08:41
 15/17 anonim ***** válasza:
Muszáj elhagynod, akármennyire szereted, mert bele fogsz rokkanni! Ha hiszed ha nem ez csak a kezdet, ha nem lépsz, ennél rosszabb lesz! Nem tudom, hogyan éltek, kinek a házában, de van aki oda folyamodik, hogy eladja a saját házát is, hogy játszhasson! Itt már nem a szerelem a lényeg sajnos, és ahogyan írsz, abból azt gondolom, hogyha kidobnád, elég egy-két mézes mázas ígéret, és visszafogadnád! Hidd el akár mennyire ígéri, az ilyen nem tud megváltozni, belőled pedig évek alatt lelki roncs lesz, akit kisemmizett! Próbálj belőle kiszeretni és menekülj! Tudom nehéz de ez az egyetlen megoldás!
2019. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet.. 😐
2019. ápr. 4. 11:45
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Jobban vagy már? Sikerült meghoznod a döntést?

2019. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!