Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan látod magad 5év múlva?...

Hogyan látod magad 5év múlva? Miben szeretnél változtatni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ugyanígy...bem látok esélyt valtozásra.
2019. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*nem
2019. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyannak, mint most. Miben szeretnék változtatni? Mindenben, de nem lehet mindenben, sőt nagyrészt már semmiben, a lényegi dolgok már születésünknél fogva és az utána következő 20 évben el vannak döntve. Aki úgy rendben van magával, egészséges lelke, szelleme, fizikuma, mentalitása van az persze építkezhet és ők tegyék is nagyon ajánlom, egy életünk van, hozzuk ki magunkból és persze másokból amit lehet. Aztán vannak olyan emberek akik 20 fölött hibáztak, nekik is van esély még, mert megvannak az alapok, szedjétek össze magatokat!
2019. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi életem egzisztenciálisan egy hatalmas 0

Szüleimmel élek felnőtt létemre, és munkám sem sincs mert drogfüggő vagyok.

Talán jön majd egy lány aki megment. Erre várok.


Elköltözök hozzá, és ott keresek majd egy normális munkahelyet, az új környezetemben pedig nem alakítok ki "rossz" kapcsolatokat. Ezáltal megszűnik a függőségem (amit már nagyon szeretnék) és szeretetben, boldogságban leélhetem az életem.

2019. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1, Elméletben ugyanebben a helyzetben látom magamat, amiben jelenleg vagyok, ami nem jó. Azonban gyakorlatilag abban szeretném magamat látni, hogy nem ezen a munkahelyen vagyok már 5 év múlva, hanem egy nemrég megtanult tevékenységből adódóan keresem a kenyeremet, és a magam ura vagyok - ha nem is 100%-osan;

2, Abban, hogy tudjak magamon változtatni, kimondani a "NEM" szót többször, a saját akaratomat jobban érvényesíteni és nem becsicskulni másnak.

2019. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Optimista vagyok, tehát:

5 év múlva:

párom már a férjem lesz, és meglesz az első babánk :)

A saját lakásunkban/házunkban fogunk lakni

a motorom mellé beszerzek egy autót :D

És túl leszek egy OKJ-n :)

2019. ápr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Halott leszek.
2019. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igaz, még csak 4év telt el, de hogy sikerült a haladás? 7es,remélem itt vagy te is 🙂
2023. aug. 7. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!