Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg vagy elégedve az életeddel...

Meg vagy elégedve az életeddel? Ha nem, min szeretnél változtatni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem. Elég sok mindenen.
2018. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem, változtatni akkor, ha az USÁ-ba születtem volna.
2018. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem és mindenen.
2018. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Már jó úton haladok, de még nagyon nem tartok ott, ahol szeretnék.
2018. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs pénzem, rosszul nézek ki.
2018. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok mikor jön erre a kérdésre "igen" válasz. Jelenleg nem, de ez csak átmeneti állapot. Saját érzéseim akarom előtérbe helyezni.

Te elégedett vagy?

2018. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Az egyetlen bajom az életemmel, hogy nem valaki más vagyok." - Woody Allen


Amúgy leginkább talán egy "picit" kevesebb lustaság, "picit" több akaraterő, "picit" több szocial skills.. "picit" több pénz, "picit" több normális szülök, "picit" másik ország... Hm... maradjunk az elsőnél :D

2018. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Szeretnék változtatni a személyiségemen, sokkal bátrabb és nyitottabb szeretnék lenni az emberek felé. Azonkívül lassan ideje lesz majd önállósodnom.
2018. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nem
2018. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Attól függ. Igyekszem mindennek a jó oldalát nézni és pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, bár ez nem mindig sikerül. Az elmúlt napokban elég nehéz időszakon mentem és megyek is keresztül, sok stressz ért, de még így is arra törekszem, hogy jobb legyen. Az, hogy elégedett vagyok-e? Mondhatni is-is. Elégedett, mert lehetne rosszabb is. És az életem magam alakítom. (Bár időnként vannak élethelyzetek, amik engem is lehúznak, netalántán elbizonytalanítanak.) De soha nem adtam fel és igyekeztem úgy hozzá állni a dolgokhoz, hogy azokból a lehető legjobbat hozzam ki.

Amin változtatni szeretnék az az, hogy még erősebbé váljak. Az, hogy válogassam meg, hogy kinek mit mondok el. Az, hogy a munkahelyre nem barátkozni jár az ember és ne mondjak el bizalmas dolgokat, mert könnyen visszaélhetnek vele. A többi majd alakul. Igyekszem úgy tervezni, hogy most most van, éljem meg a jelent, de gondoljak a jövőre is...

2018. jan. 17. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!