Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan anya vagy amilyennek...

Olyan anya vagy amilyennek elképzelted magad? Miben szeretnél változni/változtatni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem borzalmas gyerekkorom volt, így tudtam, milyen anya nem leszek. Szerencsémre, ahogy elterveztem, és láttam magam később, sikerült is másnak lenni, igazán jó anyának, következetes vagyok, de engedni is tudok, és nagyon anyás a lányom :)
2013. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az okos, ügyes, egészséges, boldog gyerekeimre tekintve úgy gondolom, hogy általában véve sikerült úgy csinálni, ahogy elképzeltem, igen.


Amiben viszont másmilyen vagyok, és szeretnék változni: néha ordítozok, türelmetlenkedem. És sajnos már csúnyát is mondtam, amit a gyerekek megtanultak, konkrétan a sz@r szót. :(

2013. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2.! Ez előfordul máshol is, hidd el!

1.voltam.

2013. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sosem tudtam magamat anyának elképzelni:)

Viszont, amin változtatni kell, hogy több legyen a türelmem, ne szakadjon el a cérna és ne ordítozzak néha, mert láttam már így más anyát és visszataszító a látvány:(

2013. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan vagyok, mint amire számítottam.

Kedves, játékos, de hajlamos vagyok a feszültségemet a kisbabámon levezetni :(

Ezen szeretnék változtatni, nem akarom őt bántani se fizikálisan, sem verbálisan.

Sajnos ezt a példát láttam én is gyerekként, nem tudom, hogy törhetnék ki ebből.

2013. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem rájöttem,hogy nem vagyok az a tipikus,24órában a gyerekkel vagyok,várat építünk,ruhát varrunk stb. anyuka,de nem is baj,sokkal lazább vagyok, a fiam imád,igazi nyilas vagyok,és rájöttem nem kell nekem sok gyerek
2013. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


engem is az dühít,hogy rá kellett döbbennem,hogy én sem vagyok az a típusú anyuka aki órákig ellegózik és mindig végtelenül türelmes.

2013. máj. 4. 12:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem dühít,nem vagyok türelmes,nem volt jó a magamról alkotott képem ennyi,más gyerekével is más voltam a sajátommal is más,de még időben rájöttem,mielőtt szülök 3-4-5 gyereket :)
2013. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!