Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El tudnátok magyarázni, mit...

El tudnátok magyarázni, mit ronthatok el ennyire, amikor megpróbálok ismerkedni emberekkel?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok egy társasági ember, nehezen szólalok meg mások között, viszont én is igénylem a társaságot, de úgy, hogy egy adott társaságból néhány emberrel ismerkednék meg mondjuk. Akik szimpatikusak, akikkel úgy érzem, szívesen beszélgetnék.

Viszont a probléma ott kezdődik, ha közeledni próbálok feléjük, azok felé, akiket kinéztem magamnak. Hosszú évek óta tapasztalom, hogy semmit nem érek el vele, mert bennük ez nem jó érzéseket vált ki, hanem kellemetleneket inkább. Olyan helyzet amiből menekülni kell, egyszerűen mintha támadásnak vennék a közeledésemet és nem barátkozási szándéknak. Egy ideig eltűrnek maximum, elviselik hogy írogatok, aztán lekoptatnak a fenébe ki előbb, ki később. A hátam mögött, barátokkal meg jókat röhögnek rajtam hogy rájuk írtam, és megaláznak, ennek végeredményeként az egész közösség rajtam nevet, hogy jé ez rámászott XY-ra meg ilyenek.

Valaki el tudná magyarázni, mit rontok el ennyire a közeledéssel?


2019. ápr. 6. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy ez csak a te fejedben létezik? Van rá konkrét bizonyítékod hogy kibeszélnek a hátad mögött? és mi van ha gondolkodásmódot kéne cserélned? Mint pl azért beszélnek ki mert irígykednek. Muszáj kicserélni a negatív önbeszélgetést magaddal.
2019. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akikhez barátilag közeledsz, azokkal találj olyan témákat, amikről el tudtok diskurálni. A környezet véleménye nem mérvadó, hiszen rosszul ítélik meg a helyzetet ebben az esetben.
2019. ápr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!