Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni abban az...

Mit lehet tenni abban az esetben, ha senki nincs ezen a világon akivel őszintén tudnál beszélgetni?

Figyelt kérdés
Igazából csak arra gondoltam, hogy valaki meghallgat vagy valami ilyesmi. Nyilván így elég kevesen vannak, de esetleg aki volt már hasonló helyzetben, hogy jött ki ebből?

#legfinomabb_a_kovászos_uborka
2019. ápr. 6. 23:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg, nem csak ezen a világon nincsen, a többin se.)
2019. ápr. 6. 23:47
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak beszélgetni szeretnél valakivel/akárkivel, akkor miért a randizáshoz írtad a kérdést ?

A családodtagjaid közül sem hallgat meg senki ?

2019. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Véletlen írtam ebbe a kategóriába, nem szeretnék randizni senkivel sem.


Családom nincsen.

2019. ápr. 6. 23:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Elbújok a saját világomban.
2019. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
41%
Velem beszélgethetsz. Adok tanácsokat.
2019. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az hogy tényleg őszintén a legmélyebb gondolataimat elmondani talán olyan még nem volt vagy ha volt is akkor is max igy közeli barátokkal piálás közben de akkor is csak a mélyréteg felszínét mondtam


és igazából azt vettem észre már nagyon régóta hogy nekem teljesen mások a gondolataim mint a legtöbb embernek!

Nem nem akarok minden áron más lenni mint a többiek tudom hogy sokan vannak igy hogy ők mások akarnak lenni és emiatt tudatosan más hogyan viselkednek de őszintén elég nehéz igy be illeszkedni barátokat szerezni vagy akar barátnőt... nem egyszer veszekedtem már emiatt a barátokkal mert teljesen mas véleményen erkölcsi hangon voltunk de még szülők is sokszor csodálkoznak hogy mikre tudok gondolni (semmi perverz vagy ártalmas gondolat) inkabb ilyen filozófiai gondolatok stb

2019. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én sem nagyon tudtam elmondani az igazi gondolataimat senkinek.
2019. ápr. 7. 00:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy más felületen már beszéltünk valaha? Emlékeztetsz valakire.
2019. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Előfordulhat!
2019. ápr. 7. 00:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Keress chat oldalakt, arra nem gondoltál még? Ott aztán lehet beszélgetni, van sok beteg ember (ne vedd magadra).
2019. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!