Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordulhat, hogy a nem túl...

Előfordulhat, hogy a nem túl kellemes kinézetem miatt nem kíván velem senki beszélgetni? Főleg élőszóban nem

Figyelt kérdés

Hiába vagyok én normális a másikkal, akkor se nagyon, nem érdeklődik, szűkszavú, halkan válaszolgat csak, meg ilyen dolgok. Magától meg senkinek esze ágában sincs idejönni hozzám beszélgetni velem.

Lehet mindez az előnytelen külsőm miatt?


2019. márc. 6. 17:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki ronda, az belül lehet akármilyen, a kutyának se kell semmilyen téren?
2019. márc. 6. 17:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem nem erdekel, ha valaki siman csak ronda. Akkor nem beszelgetek vele szivesen, ha budos, vagy szimplan nem szimpatikus valamiert, pl amiket mond, vagy ahogyan mondja, untat, buta, stb. Semmi szerepe nincs a kulsonek sima baratkozas szempontjabol.
2019. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt hallottam egész életemben, hogy "átlagtól sokkal jobban nézel ki" és én is úgy éreztem, nem kíváncsiak rám... Zárkózott vagyok meglehetősen, legritkább esetben fordul elő hogy az emberek csak úgy odajönnek önszántukból beszélgetni... Én is azt tapasztaltam hogy nem igazán sikerült kezdeményeznem hiába próbáltam.
2019. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hiszen ilyenkor benne van tudat alatt hogy egy csúnya emberrel beszélget ami rá is rossz fényt vet.
2019. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a kinézeteden múlik. Vagy szimpi, vagy nem, semmi köze hogy ronda vagy szép e az illető. Hozzám boldog, boldogtalan oda szokott jönni azt rizsáznak mindenről. Jó, tény és való hogy én kifejezetten jól nézek ki, de nem ezen múlik a dolog. De az sem igazán jó mikor tömegközlekedéssel kell utaznom és idegenek jönnek és rádzúdítják a bajaikat "mert olyan kedves, barátságos fejed van"...
2019. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!