Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Love.hu mennyire jó társkereső?

Love.hu mennyire jó társkereső?

Figyelt kérdés
Mennyire számít ingyenesnek funkciók tekintetében?
2019. ápr. 8. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ...

Annyiból jó, hogy naponta kapsz pár lehetőséget ingyen is...., a képeket pedig megtudod nézni nagyban a love.hu app-on.

2019. ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos eléggé kihalt. Főleg vidéken.
2019. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Badoo jobb sztem.

Love.hu eléggé "beszűkült"a társaság ott.

2019. ápr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ott találtam meg a párom. Bár ne tettem volna... :)
2019. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: :DD


Nekem nem jött be. Mindig ugyanazok az emberek írtak nekem, újakat alig láttam. Naponta tudsz ingyenesen küldeni néhány levelet meg flörtöt is, ez jónak számít szerintem.

Bár egy ideje van párom, szóval töröltem is magam.

2019. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenféle strici ott futtatja a lányait már, az üzemeltetők is smucigok mert egyből letiltják a profil fotódat arra hivatkozva hogy nem megfelelőt töltesz fel. Ezzel is arra ösztönözve hogy fizess és legyél VIP teljes körű felhasználó. Lehetetlen társat találni, szórakozni talán jó de még talán azt sem mert drága időpazarlás. Szóval nagyon rossz lett enyhén szólva.
2020. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!