Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Első kérdés, üzenet?

Első kérdés, üzenet?

Figyelt kérdés
Elcsépelt tudom, meg tele van a net tippekkel de nem igazán tudom még így se mi a jó első üzenet egy netes társkeresésnél, főleg ha semmilyen téma nincs az adatlapján csak a képei az adott csajnak. Ha valakinek van valami bevált szövege, akár privátban is elküldhetné vagy kapott már olyat, amire szívesen válaszolt és felkeltették vele az érdeklődést. Értelmes válaszokért megy a zöld :)

2018. márc. 7. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha vannak képei, pláne több, az teljesen jó kiindulópont. Nézegesd meg, és biztosan felötlik benned egy-két kérdés vagy meglátás. Megkérdezheted, hol készült, mikor, miért volt ott stb. vagy kiemeled, hogy az X fotón nagyon beszedések a szemei blablabla.
2018. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: de ez olyan gáz csajozós duma tipusba tartozik, hogy egyből azzal kezdek milyen ígézőek a szemei vagy iylesmi nem? :D Sajnos a legtöbb csaj képe egyébként elég semmitmondó, ha már egész alakos akkor az plusz pont de általában szelfie, amin aztán tényleeg semmi nincs csak az arca, így max bókolni tudok tényleg, de arra meg általában nem tudnak mit ragálni így valami kérdés nem ártana mellé, még ha így kedzem is :D
2018. márc. 7. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Félreértettél, nem a sablon szövegekre gondoltam, hanem arra, hogy olyasmit írsz a fotója kapcsán, ami konkrét és csak neki szól, azért írtam, hogy nézegesd, hátha eszedbe jut valami, amit csak rajta látsz, amiért tetszik. Írnék helyetted, ha látnám a fotót. :) Amúgy nő vagyok.
2018. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

valamiért sejtettem :D

akire most konkrétan rá akarok írni ehhez hasonló képei vannak:

[link]

szerinted mit írhatnék? Erre tényleg csak sablon jut eszembe, mit keresel itt meg iylen hülyeségeket nem aakrok kérdezni :D vagy te miylen üzenetet kapnál szívesen? :D amire mondjuk nem csak egy köszönömöt tudsz reagálni :D

2018. márc. 7. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Írok priviben
2018. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha külsőre nem jössz be a csajnak, halál mindegy mit írsz.
2018. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sose írok random rá senkire, ha vissza jelöl vagy pl. jelen esetben tinderen macthelnem is kell hogy vissza tudjak írni egyáltalán
2018. márc. 8. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!