Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ki írtok ide egy kérdés...

Ha ki írtok ide egy kérdés akkor nektek is legalább egy bunkó olyanokat vàlaszol amivel csak megbànt?

Figyelt kérdés

Pl.aki egy tíz szavas mondatot nem tudja leírni helyesen annak inkább ne is legyen élő àllata!(itt azt kérdeztem hogy a kutyát meglehet e tanítani arra hogy ne bàntsa a nyúl-akat)stb.

Engem ezek a bunkó parasztok NAGYON idegesítenek!!!!

Persze ezzel csak megbántani akkarják!


2019. ápr. 9. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha valaki még helyesen írni se tud úgy, hogy a technika a segge alatt és kijavít mindent, ami hibás... azért az vall egyfajta személyiségjegyekre, már bocs.


Egyébként igen, mindenki kap ilyet. De van, aki el bírja viselni és van aki sír. :)

2019. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Ezek àltalàban senkihàzi emberek akik beszólnak.
2019. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Vagy hülye a kérdés/kérdező. :)
2019. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt kapod vissza, amit te adsz másoknak.
2019. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az jó hogy azt kérdeztem hogy nektek van e ilyen erre 4/3 beszól egy normális ember volt még aki prívátba írt!
2019. ápr. 9. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Hülye kérdés, hülye válasz. Ennyi. Mellesleg továbbra is tartom, hogy ha már van technológiai támogatás, használt. Értelmesebbnek tűnsz, ha jó a helyesírásod. Ez egy baráti jó tanács.
2019. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
*használd. - no. De még mindig jobb, mint hosszú ékezettel írni, ami amúgy rövid és úgy nem értelmes szó. :)
2019. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!