Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok helyen azt hallom hogy a...

Sok helyen azt hallom hogy a túlzott nyomulás friendzone-t eredményez, máshol meg azt hallom hogy vonzást kelt. Lányok nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Legyél beképzelt,és bunkó,meg persze egoista. Ez náluk magabiztosságot jelent,és így vonzódni fognak hozzád.
2019. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen befolyásolható vagy. Nem mások véleményére kell építeni, hanem a tiedre. Aki barátként tekint rád, csinálhatsz akármit, akkor se fog többet érezni irántad.
2019. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha nincs szikra, nincs szikra, ez a véleményem.

Három srácismerősöm volt anno, akik "friendzone"- ba kerültek, csakhogy nem én tettem őket oda, hanem saját maguk. Szó szerint nem értettek az elutasításból. Egy közülük még csak haveri szinten sem volt, csak loholt utánam kéretlenül, azután is, hogy kifogytam a türelemből és nem túl kedvesen elküldtem a búsba. Valahogy nem került közel a szívemhez, azt elmondhatom :) Minden nappal egyre jobban rühelltem, végül úgy szállt le rólam, hogy véletlenül túl nagyot gázoltam a lelkébe, áthallott egy beszélgetést.

Az ilyet én sosem értem, kifejezetten tomboy jellegű csaj voltam, nem kérettem magam, nem hívattam meg magam sehova, úgy viselkedtem velük, mint bármelyik másik haverral, és mégis, honnan jön ez a hülyeség, hogy ha elég kitartó vagy, akkor beadja a derekát a nő?

Nem vagyok túl romantikus alkat, de ez abszolút nem így működik, ha nincs vonzalom, nem is lesz. Legfeljebb kialakulhat egy "nincs ló, jó a szamár is" felállás, az meg szerintem gáz.

A férjem 9 éve ismertem meg, első látásra megmondtam, hogy ő lesz az igazi, egy szót se kellett váltanunk hozzá, pedig nem kifejezetten szép ember a lelkem, nem is az esetem külsőre, mégcsak nem is tapló. A kisugárzása fogott meg, egy húron pendültünk az első pillanattól kezdve. Nem kellett kuncsorognia, sem keménykednie, minden jött magától.

Nyilvánvalóan egy ilyen friendzone felállásban nincs semmi összhang, nincs kölcsönös vonzalom, totálisan felesleges kapaszkodni bele.

2019. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszel akkor nyomulhatsz akárhogy, nincs esélyed.

Nem létezik friendzone, ez csak a "nem tetszel szóval kocc" polkorrekt megfogalmazása.

2019. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Orbitális nagy baromsàgokat ír a 3as és 4es. Az emberek változnak, az megvan? Evolúció van. Aki ma szöke, holnap barna, aki ma kövér, holnap sovàny.
2019. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az utolsó ír baromságot. Ha nincs vonzalom, akkor nincs. És ez ennyi. Nem friendzone meg fszom. A szivárványra is felfeszülhet, ha nem indít be bennem semmit.
2019. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
7, ez hülyeség. És akivel volt szex, és mégis friendzone lett? Vagy akivel volt csók, és mégis friendzone? Na ott mi van? Az igazság, hogy minden megváltoztatható. Nincs olyan, hogy nem.
2019. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Elég csak annyit mondanod, hogy van egy ideálod, és egy nem ideálod. Ha a nem ideálod holnaptól úgy néz ki, mint az ideálod, akkor már meg is dőltél. A lányoknál az a baj, hogy sose látják a kettőt, csak 1-ig látnak el. Ergo a logika hiánya.
2019. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
39% a nyakamat tenném rá hogy a büdös életbe nem volt nőd és úgy osztod itt az észt
2019. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor valószínű meg kell halnod, mert egy jó pár könnyedebb-komolyabb kapcsolaton túl vagyok.
2019. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!