Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugy erzem megbolondulok,...

Ugy erzem megbolondulok, valaki segitsen?

Figyelt kérdés
Valaki segitsen. Ugy erzem mar teljesen megbolondultam. Az egesz eletem es ugy igazabol az egesz vilag semmit se er es semminek nincsen ertelme. Nincs motivaciom, nincsen kuzoszellemem. Nincs semmim. Valahogy segits kerlek.
2019. ápr. 14. 23:25
 1/8 anonim válasza:
Írd le privátban mi a gondod.
2019. ápr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a baj?
2019. ápr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2019. ápr. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

#1:

Annyira bírom az ilyen "privátos pszichológusokat" itt a G.k.-n...:D

2019. ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb egy privát gyík-os pszichológus,mint az olyanok,akik egyáltalán nem segítenek.
2019. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi történt? Írd le, hátha valaki volt más hasonló helyzetben.
2019. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sok egymásra halmozódott probléma miatt érzem így magam. Az egyik legjelentősebb, hogy transznemű vagyok. (Lánytestem, pontosabban nemi szervem van, de az identitásom fiú.) Emiatt alapból elég sok bajba kerültem életem során, mert egy lánynál sok dolgot másképpen kezelnek, mint egy fiúnál. Most 18 éves vagyok, és idén érettségizek pár hét múlva. Az elmúlt 4 évem maga volt a pokol. A tanárikar konkrétan pszichopatákból áll. Imádják alázni a diákokat, és a semmiből óriási konfliktust és hisztériát csinálni. Csakhogy néhány példát említsek: Közösségi oldalakra írogatnak ki nyilvánosan a diákokról véleményt. Órákon végig kell hallgatnia mindenkinek, hogy a melegeket, muszlimokat, meg akiket még utál az adott tanár árokba kéne lőni. Persze nem minden tanár ennyire elmebeteg, de vannak ilyenek is. A transzneműségemet nem akarom felvállalni, mivel a családom és a környezetem ehhez túlságosan konzervatív, biztos vagyok benne, hogy nem tudnák jól kezelni. Eleve úgy érzem, hogy a szüleim nem ilyen gyerekre vágytak, mint amilyen én vagyok, így nem akarnék nekik még nagyobb csalódást okozni. Csak mostanában már egyre nehezebben bírom ezt az egészet. Nem tudom, hogy mit kezdjek a jövőmmel. A szerelmet már rég elengedtem, mivel nem vagyok alkalmas egy párkapcsolatra. Teljesen bizonytalan vagyok a tovább tanulásom, munkám, családom, lakhatásom, meg minden jövőbeli dolog felől. Nem tudom, hogy hogyan élhetnék boldog vagy normális életet.
2019. ápr. 15. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Tanárt fel lehet jelenteni névtelenül gyűlöletkeltő szövegért illetve rágalmazásért, becsületsértésért.


Ha név szerint említ embereket kozossegi oldalon poszton akkor GDPR-t is szeg amivel alapveto emberi jogokat is sért, szoval sokaig nem maradhat katedrán. Pl csinaljatok hangfelvételt és kuldjetek be a rendorsegre.


Egyszer ismertem egy lányt. Ménykonzervatív vallásos családból jött, 17 évesen rájött, hogy leszbikus. Eleinte titkolta, aztan kiderult. A család főleg az apja, nyilvanosan alazta meg utcán, csaladi osszejoveteleken, ahol csak lehetett.


Nagynehezen eljutott egy pszichológushoz, de addigra már az idegösszeomlás szélén volt. Ott rájött h vagy megy vagy meghal ennyi.


Lelépett. Egyetemre ment, mellette dolgozott,koliban lakott, ellátta magát. Azota is jól elvan. Családnak minden unnepen/szulinapon kuld képeslapot, ajándékot. Sose kap választ.


Szoval hajrá. Ha otthon nem fogadnak el nem kell ott lenni. Sztem keress fel iskolapszihologust, vagy magánúton valakit. Ha kicsit tisztába jössz magaddal, vond be a családod illetve keress valakit/olyan közösséget ahol hasonlóak vannak.


Aztán ha nem támogatnak, hát. .. tudd hogy nem kötelező otthon lenni 😕

2019. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!