Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a probléma, valaki...

B.Robi kérdése:

Mi lehet a probléma, valaki segítsen mrrt megbolondulok? Egyszerűen nem értem. 😭

Figyelt kérdés

Hello


15 éves vagyok,fiu. Nem szedek gyógyszereket. Körülbelül három napja fáj ,lüktet a fejem, de nem tudom miért. Alapvetőlegesen ha ülök vagy fekszem, akkor nem. De ha hajolok, vagy akár egy egyszerű hirtelen mozdulattól lüktetni kezd hátul a fejem. De olyan szinten hogy az előbb azt hittem ott maradok. Amit tudni kell, hogy az alvásom fel van borulva. Általában 11ig alszom. Hajnal kettőkor alszom el. És ígysem tudom magam kipihenni. Kullancsra gondoltam amit mindjárárt átnézem magam. Legyetek szívesek segíteni!!! Szülőknek nem merem elmondani, mert rögtön az alvásra céloznánnak. Segítsetek mert meghalok! 😭😦



2016. aug. 23. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet h az időjaras miatt faj?

nekem is fajt a napokban.

2016. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fejfájásra hatásos gyógyszerek vannak. Viszont az elképzelhető, hogy most kezded megérezni az időjárási frontok hatását, ami agyi helyi értágulat ill. érszűkület folytán képes fejfájást okozni. Most az elvonult hidegfront után egy gyors melegedés (melegfront) jött. Én sem tudtam elaludni éjszaka. Tagadhatatlan, hogy a rossz alvási szokások miatt is felborulhat a normális biológiai életritmus.
2016. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt valami okozhatja, mert csak bizonyos helyzetekben fáj.

A bioritmusodat minél előbb állítsd vissza, úgyis mindjárt kezdődik az iskola. Mivel fel van borulva a bioritmusod, ezért nem pihentető az alvás, a biológiai óra az éjszaka-nappal ritmusára van beállva és éjszaka egyébként is mélyebb az alvás.

Fejfájással menj el háziorvoshoz és mondd el neki amit ide a kérdésbe kiírtál, hogy milyen testhelyzetekben szokott fájni.

2016. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Folyadékot iszol rendesen? Főleg vizet. Kevés folyadékfogyasztás is okozhat fejfájást.

Ha nem múlik, menj orvoshoz minél hamarabb.

2016. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alvásom nekem is elég vacak, mióta ilyen változékony az idő. Azt tudnod kell, hogy hiába alszol hajnal kettőtől 11-ig, az óraszámban elegendő lenne, de kimutatott tény, hogy éjfél előtti alvás a legpihentetőbb a szervezeted számára. Ha lesz rá lehetőséged, próbálj visszatérni a korai lefekvéshez. Ami a fejfájást illeti, mivel csak hajoláskor, vagy hirtelen mozdulatnál fáj, nem hiszem, hogy az alváshoz köze lenne ilyen értelemben. Nincs esetleg valami gyulladásod? Fej, fül, arc stb? Az kiválthatná a rossz alvási reakciót is esetleg. A fájdalomcsillapítók szedésének nem látom értelmét, jobb ha megnézeted magad a háziorvossal.
2016. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az is hozzájárulhat, hogy abban a korban vagy, hogy még nősz és fejlődő szervezet vagy viszont még nem szoktad meg pl a magasságodat és a hirtelen mozdulatoknál meg is szédülhetsz, el is ájulhatsz. Velem is volt ilyen. De az alvást tényleg normál időben tedd és ne hajnalban feküdj le.
2016. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!