Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire utalhat, hogy folyamatosa...

Mire utalhat, hogy folyamatosan váltakozik az érdeklődési köröm?

Figyelt kérdés

Például az utóbbi 2-3 hétben minden nap a Forma-1-ben használt karosszériákról és motorokról olvastam, több száz oldalt olvastam végig az elmúlt 70 év versenyautóiról, egy külföldi honlapon kb 100 kvízjátékot hoztam létre ebben a témában plusz több százat oldottam meg, amìg a legjelentéktelebb versenyautókat is felismertem (pl amit egyszer használtak kb 50 éve).

Mostanra nagyrészt elmúlt ez az érdeklődés, meg korábban sem foglalkoztatott.

Előtte meg arról olvastam folyamatosan, hogy az Európában beszélt nyelvek honnan eredeztethetőek.

Azelőtt pedig különböző középkori kódexekról, előtte a római császárokról, még korábban a pleisztocén kori nagytestű állatokról stb stb


2019. ápr. 15. 20:07
 1/3 A kérdező kommentje:

*legjelentéktelenebb

*kódexekről

2019. ápr. 15. 20:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudásszomj, kíváncsiság lehet. Miután szinte mindent megtudtál egy adott témáról, újabb ismeretlen területet keresel.

Én is ilyen vagyok. Ha valamit elhatározok, például hogy egy titkot kiderítsek, akkor addig nem nyugszom míg a végére nem járok.

2019. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez jó dolog. Ezerszer többet ér, mint tévét bámulni, kocsmávan ülve nézni a meccset, vagy híradót, és szítkozódni. Ahogy írtad elég mélyen beleáatad magad a témába, és onnantól hova ásnál még, kifutott a dolog, és más felé bővíted az ismereteidet.
2019. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!