Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+3 napos vagyok. és 3napja...

4+3 napos vagyok. és 3napja érzek alhasi meg akarna jönni de nem olyan erős fájdalmas görcsöket, nem folyamatosan tartó, csak pár másodpercig tartó fájás. Mire utalhat?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Honnan tudod, hogy terhes vagy? Mert ez a 4+ 3 nap fura.
2016. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Lehet hogy tesztelt és már kimutatta, de akkor szeintem nem 4+3, főleg azért nem mert ezt így megmondani elég érdekes ilyenkor még petezsákot se nagyon látnak. namindegy, ha valóban terhes vagy akkor lehet ez tünet, mindenkinél más, ha vérzel akkor van gáz.
2016. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Terhesség és menstruáció tünete is lehet.
2016. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Miért ne lehetne 4+3 napos. Esedékes mensi napján már simán kimutatja a teszt, akkor 4 hetes a terhesség. Nekem már 3+5-nél pozitív lett, mivel rövidek a ciklusaim, akkor lett volna az esedékes mensim.


Kérdező: a "mintha meg akarna jönni" típusú görcsölés teljesen normális ebben a korban.

2016. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez teljesen normális ilyenkor.

Boldog babavárást! És pihenj sokat, ha tudsz.

2016. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Nahhát megint egyesek okosak nagyon. Én 4+4hetesen voltam először dokinál egy korábbi vetélés miatt és már 5mmes petezsákot is láttunk. Normális a mindjárt megjön tipusú görcs. Szedjél rá magne b6ot.
2016. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Magnézium, tök mindegy melyik, amelyik szimpi neked, az is jó, amit előttem írtak, én pl. Magne-B6-ot szedek, naponta 3-4 szemet.
2016. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon okos vagyok, csak megkérdeztem, hogy honnan tudja, hogy terhes! Nem értem erre miért nem lehet válaszolni. Felesleges a gúnyolódás, csak egy kérdés volt.
2016. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gondolom azért nem tudják értelmezni a 4 hetes terhesség fogalmát, akiknek hosszabb ciklusuk van. 28 napos, vagy annál rövidebb ciklussal ebben semmi fura nincs, mert a teszt már az esedékes mensi napján pozitív, és onnantól joggal lehet terhességről beszélni.
2016. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm!! megnyugtattatok, mára már abba is maradt a görcs..


nos hogy honnan tudom hogy terhes vagyok??esetleg csináltam tesztet????

a nem várt mensi elött 2nappal már pozitív volt... és azt is tudtam hogy mikor fogant. mert ovu teszteltem. és irtam mindent....


ìgy jött ki ez a szám..


többieknek nagyon köszi! :-)

2016. jan. 28. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!