Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bosszantja az embereket...

Miért bosszantja az embereket mert eladtam az örökségem?

Figyelt kérdés
Nagyapám után örököltem egy kisebb erdészetet és egy ingatlant, és később abból vettem magamnak egy kocsit.
2019. ápr. 18. 13:52
 1/5 A kérdező kommentje:
*Nagyapámat sokan szerették a kisvárosában és elég hamar hírre járta, hogy meghalt s az örökséggel mit csináltam.
2019. ápr. 18. 13:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert az erdészetet és ingatlant örökölted, azt hitték kezdesz vele valamit és nem tovább adod. Plusz több hasznod lett volna belőle, ha megtartod, mint egy kocsiból.
2019. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te nagyon hulye vagy. Az osszes penzt amit azokert kaptal egy kocsira koltotted??
2019. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mert mások jobban tudtak volna bánni az örökséggel, de a szemükben olyan ember kapta, olyan lett szerencsés akiben tudja kihasználni sem.
2019. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uhhh ha en ilyen szerencses lennek. Kerdezo nem vagy szazas.
2019. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!