Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is sokkal jobban érzitek...

Ti is sokkal jobban érzitek magatok, ha van kivel beszélgetni?

Figyelt kérdés
Sajnos állandó beszélgetőpartnereim nincsenek, de minden időszakban van valaki, akivel elbeszélgetünk. Ti is jobban ériztek magatokat ilyenkor hiába tart csak bizonyos ideig?
2019. ápr. 18. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nekem van pasim, szociális életem, barátaim, családom. Néha lenémítom a telót és nem válaszolok senkinek.
2019. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Nyílván jól esik az embernek ha kibeszélhet magából ezt-azt. De sokszor én is úgy vagyok vele, mint az 1-es, hogy inkább kikapcsolom a telefont.
2019. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is sokat szokott segíteni ha van kinek elmondanom a bajaim. :)
2019. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Csak akkor, ha olyan ember az, akivel megtaláljuk a közös hangot. És nincs túl sok ilyen ember. :(
2019. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretem. Még akkor is, ha csak úgy “dumcsizunk”. Bár már akadt, akit sajnáltam, hogy eltűnt, de azért -egyetlen egy kivételével- nem hagytak bennem mély sebet az eltűntek

N

2019. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan! Sajnos nincs túl sok ilyen ember körülöttem, akik vannak, azokkal is már egyre ritkábban tudok találkozni, gondolom az életkorból adódóan, nem érnek már rá annyira mint tizenévesen. A többiek csak fájdalmasan felszínes haverok.


24/F

2019. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!