Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a menőbb? Lil...

Szerintetek ki a menőbb? Lil G? Vagy! Nemazalány? Az a dolog hogy Lili uncsitesóm. De Fanni meg a legjobb barátnőm.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Feltették nekem a kérdést hogy kit szeretek jobban és hogy ki a menőbb. És ha választanom kellene hogy kinek a koncertjére megyek ki választanék?



#sztár #nemazalány #King Lil G #Lili Laskai #Fanni Halastyák
2019. ápr. 18. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Menőnek egyiküket sem tartom, mert számomra az a menő ha valaki követendő példát mutat a társadalom számára. Ennek ellenére Lil G lexarom stílusát bírom, Nem az a lánynak pedig az alapján amit láttam belőle (nem követem egyiket sem, annyira mazoista nem vagyok) van kedvelhető oldala. Igazából kihasználták a társadalom butaságát, az igényt a trash zenére, hogy ezzel elérjék az anyagi céljaikat, tök jól bevált nekik, ez alapján hatványozottan értelmesebbek mint azok akik gondolkodás nélkül, divatból utálják őket. Szerintem több van a fejükben mint amit mutatnak, de nem húzhatják le a felvett maszkot, mert akkor hiteltelenné válnának abban amiben ismertek lettek, ez még most oké, de később nagyon meg fogják sinleni.
2019. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem te vagy az :-)
2019. ápr. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz!!!
2019. ápr. 23. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Amelyik 14 évesen kezdett drogozni. Annyira menő
2019. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Nemazalany egy elég ügyes belevaló lány, szerintem ő csinálta az összes számot, és érződik azért az értelmi fölény lilivel szemben. Felfedezett egy igényt.. Lil g a karaktere miatt azért kellett a Petőfihez, rappelni fogjuk rá tud valamennyire, de nem tűnik egy agysebésznek.
2019. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!