Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt Lil Peep rajongók?...

Vannak itt Lil Peep rajongók? 16/L.

Figyelt kérdés
🐥🐥🐥
2019. ápr. 19. 17:58
 1/7 anonim válasza:
49%
Vannak. Bár én csak a halála után találtam rá, de imádom..🐥❤️
2019. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Az meg ki a jó isten?
2019. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a legendák nem mást mint 2pac,Chester,Aviici. Ők miattuk még sírtam is,és az ilyen szarok maradnak mint Lil G,meg Lil pump.
2019. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ja meg a nőverő Mr Missh,meg a Justin Bibor józska. Szerintem ezek nem is valók a társadalomba.
2019. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ma találtam rá. :O Pár zenéjét le is töltöttem, nagyon tetszik. Illik a mostani hangulatomhoz.
2019. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Kár volt rákeresnem.
2019. ápr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Én nemrég szerettem meg nagyon Peepet és egyre több számát hallgatom.. ha valakit érdekel a történet elmesélem priviben talán. #6-os ők nekem is mind kedvenceim de a mondanivaló amit Peep képvisel is van ugyanolyan szinten. A trash-t sokan elítélik pedig nem kell ítélkezni. Lil G-től,Lil Pump-tól is bírok számokat ugyanúgy ahogy tőlük is. Meg úgy látom Peepet is elítélik itt a hozzászólásokban elég sokan. Valóban inkább azok értik meg és szeretik a számait, akik voltak/vannak olyan lelkiállapotban amiben ő volt. És ő az egyetlen, aki különbözik a többi "Lil" rappertől. Peace. 17F
2019. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!