Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt Lil Peep rajongók?

Vannak itt Lil Peep rajongók?

Figyelt kérdés
Ha igen,ki mióta ismeri,és mi a kedvenc száma tőle?

#zene #rap #emorapp #undergroundrapp
2017. dec. 15. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos csak akkor ismertem meg, amikor meghalt. A kedvenc számom tőle a Save that shit.
2017. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

2015 óta ismerem, a Part One című mixtape-je miatt.

Nem tudok döntetni melyik a kedvencem tőle, gym class vagy a high school című dala.

2017. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Annyira sajnálom, hogy csak a halálakor ismerhettem meg..

De azóta is imádom az összes számát, mindnek van valami mély mondanivalója

A világ egy csodálatos embert veszített el általa💔💔💔

2018. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
85%
Vannak es en egyik vagyok köztük imádom a számait, sosem lehet megunni öket,az összeset imádom de talán a Benz Truck meg a witchblades... De nem tom. Tényleg nagyon jó ember volt, sose felejtem el.(sajnos én is csak halála után ismertem meg).Rest In Peace Gus!<3
2018. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Yeah
2018. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire hogy vannak. Rest in peace Lil Peep. ♥ Én egyébként még most sem fogom fel hogy mi történt,bármilyen fura. Mindenki amikor Lil Peepről van szó egy elhunyt emberként tekint rá. Én nem bírom felfogni,számomra olyan mintha csak egy jobb helyre ment volna.. Hiányozni fog
2018. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
En igen
2018. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Itt vagyok! A halálakor ismertem meg a zenéit, sajnos. A kedvenc számaim tőle mindig változnak, egy időben a white wine meg a witchblades volt, mostanság a the brightside, prayin to the sky.
2018. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Persze hogy vannak😌☹️
2018. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak, én halála előtt is nagyon sokat hallgattam miután szétmentünk barátnőmmel 4 év alatt, az a baj a számaitól csak még szomorúbb lettem, főleg hogy értettem őket.
2018. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!