Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismersz Puzsérhoz hasonló embert?

Ismersz Puzsérhoz hasonló embert?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed róla, jóban vagy vele vagy sem? Nekem szimpatikus Puzsér az intelligenciája, a szenvedélyessége, a kultúra és a humánum védelmezése érdekében folytatott harca, de sajnos személyesen nem ismerek senkit, aki ilyen tekintetben hasonlítana rá.
2019. ápr. 19. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Érdekelne engem is!
2019. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Én igyekszem Hozzá hasonló értékeket közvetíteni a mindennapok során. Másokon viszont ezt még nem volt alkalmam megtapasztalni a környezetemben.
2019. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Hozzá hasonlót nehezen találni, az én környezetemben sem véltem felfedezni. Én nagyon csípem, szívesen elbeszélgetnék vele, nem mindenben értek vele egyet, de az ő nézőpontja érdekes és elgondolkodtató.
2019. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Az a baj, hogy valaki attól szimpatikus, hogy harcol valamiért amiben hisz, mert ez egyébként egy tök elvárható, alap tulajdonság lenne. Mindig ez jut eszembe, mikor pozitív visszajelzésként írják valahova, hogy minden rendben ment, hát az a normális... ma már az elvárt jelenti a pluszt. :(

Nem tudom Puzsér mitől lenne annyira intelligens, ha valakinek éveken át más dolga sem volt mint elnélyülni a könyvekben meg a filmekben attól az is egy elvárt képesség, hogy valamelyest tájékozottabb legyen ezen a területen, másban kifejezetten súlyos hiányosságai vannak, dehát így megy ez, mindenki abban lesz erősebb amivel többet foglalkozik.

Pozitív tulajdonsága lehet, hogy próbál következetes lenni és felismeri a hibáit. Az jó. Jó neki.

2019. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Én nagyon csípem, szívesen elbeszélgetnék vele, nem mindenben értek vele egyet, de az ő nézőpontja érdekes és elgondolkodtató."


Én is így vagyok vele, van egy-két eset, mikor örülnék, ha ott lennék, mert tudnék érvelni amellett, hogy épp nincs igaza. Vagy mikor nekem jut eszembe egy puzséros gondolat, és szívesen megosztanám vele, mert kíváncsi lennék, mit gondol róla. De gyakoribb az, hogy olvasok/hallgatok valamit tőle, és ráeszmélek, hogy mennyire igaza van. Jó lenne meginni vele egy sört. :D

2019. ápr. 19. 22:14
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es, nem csak arról van szó, hogy művelt. Elég sok embert ismerek, például tanárokat, akik ugyancsak tájékozottak, rengeteg könyvet olvastak, mégse képesek annyira függetlenül gondolkodni, véleményt alkotni, meggyőzően érvelni, harcolni a kultúráért, mint Puzsér.


És igen, elvárható lenne, hogy mindenki harcoljon azért, amiben hisz, de láthatjuk, hogy sokan nem teszik. Vagy talán nem is hisznek semmiben.

2019. ápr. 19. 22:23
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze, csak az a baj hogy ő nem magyar ha nem orosz.
2019. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

1, A Dokik Dr. Cox-a hasonlít rá;

2, Puzsér, az első időszakban szimpi volt, de amióta ért a politikához is, azóta nem tetszik.

2019. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Grumpy cat
2019. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én semmi extra intellektust nem vettem észre rajta, átlagos képességű újságíró/médiaszemélyiség. A temperamentuma és a hanghordozása viszont rettentően irritáló, szerintem nem képernyőre való. Elefánt a porcelánboltban. A habitusát a CNN-es Richard Questhez hasonlítanám leginkább, aki inkább már mulatságos... :)
2019. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!