Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló élménye?

Figyelt kérdés

Májusban voltam egy lagziban, csak délután értem oda, mivel aznap dolgom volt, szóval kicsit lemaradtam a lagziról, de lehet jobb is.


Ahogy odaértem már rögtön látszott hogy nincs szomjas vendég. Egyből jöttek az ismerősök köszönni, beszélgetni és ahogy ültünk az asztalnál, odajött egy ismeretlen nő, akit életemben még nem láttam. Mondta hogy már régóta tetszem neki (5éve) és feleségül szeretne jönni hozzám. Kb 2 percig nem jutottam szóhoz, ő csak nézett és mondta tovább a mondókáját. Hívott táncolni, de nem mentem, sőt az asztaltól is felálltam, nem szóltam hozzá. Kissé kellemetlen szituáció volt, először azt hittem valaki szórakozik velem hogy rám küldte a nőt. Ami így is lehetett... Életem legrosszabb lagzis élménye marad.😂


2019. márc. 10. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Fú ez durva :-D

Lennék egyszer a helyedben vagy sokkal többször is ;-) , szerintem keresd meg ezt a nőt, egy kis keresgélés után meg fogod találni és mond meg neki hogy te is szereted őt, kíváncsi vagyok mit reagál aztán mielőtt még mondana valamit csókold meg, nincs veszteni valód, hajrá :-)

2019. márc. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1, ez a nő nem vállalható, ha érted mire gondolok. Ittas volt és különben sem tetszett, nálam ilyen szóba sem jöhet.
2019. márc. 11. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Még mikor 15-16 éves lehettem, a barátnőimmel a parkban voltunk. Egy fiútársaság odajött hozzánk (egyikőjükkel régen egy iskolába jártunk). Az ismerősünk egyik kedves barátja megkérdezte, hogy leszek-e a barátnője és megcsókolhat-e... Szerencsére már volt eszem, és persze nemet mondtam.
2019. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15 évesen még elmegy ilyesmi, na de felnőttnél főleg ha nő az illető és ittas, kicsit elgondolkodtató hogy milyen nők vannak.
2019. márc. 13. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!