Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti buktatok már el bármekkora...

Ti buktatok már el bármekkora pénzt?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok nyáron elutazni egy repülőgépes városnézésre, amire 17.000 Ft előleget bukik így.

Járt már valaki így közületek? Veszítettek el már pénzt? Ha igen, mennyit?


2019. ápr. 20. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, buktam már el pénzeket, mikor becsaptak, több ilyen is volt, de túl kell lépni ezeken, mert ha mindenen idegeskednénk, akkor felőrölődne a lelkünk...
2019. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Repülőjegyet én is buktam már el. Nyárra foglaltam 12.000 Ft értékben, de kiderült, hogy kocsival kell menni. Lemondani/átíratni pedig nem éri már meg, hiszen többe kerül, mint maga a jegy.
2019. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, más téma, de pénz elbukáskaként élem meg.


2 (összetartozó) iskolarendszeren kívüli OKJ, együtt félmillió forint.

Nem is tetszettek annyira, nem tudtam velük elhelyezkedni (és jelenleg már mást tanulok), rengeteg szabadság ment el a vizsgák környékén és állásinterjúkra.

2019. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25 milliót.
2019. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy 350.000ftos biciklim és darabokba 50.000-ért tudtam eladni. Szóval buktam 300.000 ezret
2019. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron 100 ezret. Előleg volt befizetve utazásra, de sajnos egyik szülőm súlyosan megbetegedett, igy lemondtuk de a pénz már nem járt vissza.
2019. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20kval megtettem hogy csapat kevesebb mint 14,5 ponttal kap ki, hat 15el kapott ki:D
2019. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!