Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azok az emberek, akik buktatok...

Azok az emberek, akik buktatok, vagy pótvizsgáztatok általános, vagy középiskolában, ti most mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

Írjátok le azt is légyszíves, hogy miből buktatói, hányadikban.


Én fizikából évet ismételtem 7Ben, és potvizsgaztam 12-ben matekérettségin 2x megbuktam, most raktáros vagyok egy bevásarlóközpontban.

26f

Csak kíváncsiság.



2018. szept. 22. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Én érettségin buktam matekból. Most diplomával bérszámfejtési revizor vagyok egy cégnél. Sokan kérdezik hogy ezt meg, hogy hozam össze? Bérszámfejtőként matekból kb. csak az alapműveleteket kell használnom...
2018. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Én megbuktam általános iskola első és harmadik osztályban. Most molekuláris biológus vagyok egy egyetemen, mellette tartok egy gyakorlatot magyarul és angolul a diákoknak.
2018. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ilyen kommentekre voltam kíváncsi, ez bizonyítja, hogy zűrös gyerekkor ellenére normális felnőtté válhat az ember. Akár jó munkahellyel is. 👍
2018. szept. 22. 14:01
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Általános iskolás koromban hetedik év végén pótvizsgáztam németből. (nem tanultam semmit se év közben)

Matematika tanár lettem.

2018. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Én félévekkor buktam több alkalommal is, fizikából is. Később köztársasági ösztöndíjjal végeztem fizikusként. Most egy világméretű cégnél dolgozok részben projektmenedzserként, részben szakemberként. Egyetem alatt sokat tanítottam matematikát egyetemistáknak, volt közöttük ilyen-olyan mérnök, még egy doktorandusz (nem matekos) és matematikatanár is. Általános iskolában konkrétan pofán röhögtek, amikor megmondtam, hogy mi akarok lenni... Középiskolában is ha megkérdezted volna a tanáraimat, hogy mire viszem, akkor a max. egy vagyonőr lett volna, amit mondanak. (Amúgy van ilyen végzettségem is. :) ). Ezért nem hibáztatom őket, valóban nem nyújtottam túl nagy teljesítményt, de nem azért, mert h..ye voltam, hanem mert nem tanultam, azért mert s..r gyerekkorom meg életem volt és játékfüggőségbe menekültem a külvilág elől. Később ezen változtattam, és ahogy én képes voltam erre, úgy képes bárki más is!
2018. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Általános hatodikat kétszer jártam, buktam matekból, fizikából, földrajzból, biológiából, történelemből. Szakmunkásban kilencedikben pótvizsgáztam matekból. Később levelező érettségire jártam (3 éves), elsőben fizikából, második-harmadikban matematikából pótvizsgáztam, illetve értelemszerűen utóbbiból pótérettségiztem is.

A szakmunkás és az érettségi között gyári szalagmunkát dolgoztam, utána közmunkát.

10 éve Hollandiában élek, mosogatóként dolgozom minimálbérért. De jól megvagyok, járok koncertekre, a hazalátogatások mellett néha máshova külföldre is utazom, egyszer összejött egy másfél hetes new yorki út is.

36/F

2018. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Matek nem ment, a sors furcsa fintora, hogy részlegesen érintve ugyan, de számolási dolgokkal kellett sokáig végeznem. Szociális területen dolgozom - ami tervezett volt -, de váltani szeretnék, ami folyamatban van.
2018. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
En altalanos hetedikben buktam matekbol es kulfoldon nemzetkozi szinten elismert epitesz lettem. Barki meg tudja csinalni, elszantsag kell es akaratero! Es soha ne adjatok fel!!!!
2018. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számit ki hogy, teljesít gyerek korában mert még személyisége sincs.A tanárokrrol meg annyit hogy, keveset keresnek és panaszkodnak állandóan de változzásért semmit nem tennének mert munka van vele.Emiatt lelkileg sérült emberek jönek ki az iskolából de nagyon jókatt nevetek amikor egy élete elején lévő fiatalt le irnak.
2018. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 10.ben 8 ból buktam. Majd évismétléskor 5-ből félévkor évvégén semmiből, majd 4-5 lettem. Most vezető vagyok egy nagy multinál elismerésekkel, sok sok sikerrel. Nekem azt mondták, hogy egy szalag mellett végezem és szó szerint kiröhögtek. A tanárok motivációs képessége abban az iskolában egyenlő egy nagy 0-val. Tisztelet a kevés kivételnek. Fel a fejjel :)
2019. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!