Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy mások...

Volt már olyan, hogy mások akaratának rendelted alá a boldogságod?

Figyelt kérdés
Mi lett belőle? Megtudtál nekik felelni?
2019. ápr. 22. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik exem támasztott mindig elvárásokat amikor meg olyan lettem már mindenben ami neki jo, akkor ujabb es ujabb dolgokba kötött bele.
2019. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam már ilyet, tudom milyen helyzet ez.
2019. ápr. 22. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Belegondolva szinte egész életemben. Mostanra láttam be, hog valójában ez történik kb. kisiskolás korom óta. Megfelelni természetesen nem tudtam/tudok, ezért folyamatos a frusztráció, idegesség, stressz stb.

Már eljutottam oda, hogy belássam pusztán az a probléma, hogy mindig másnak kell megfelelni és nem azt az életet és úgy élem, ahogy szeretném. Mostmár csak arra kellene rájönnöm, hogyan lehet ezen változtatni, hogyan lehet elindulni a változás útján

2019. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagyis nem akarsz boldog lenni?


Az elnyomásnak számít, ha az akarata ellenére "tolom" az asszonyt, hogy fogyjon és vegyen magának szép ruhákat, hogy jól érezhesse magát a bőrében?

2019. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig ez van. Semmi nem lett belőle.
2019. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!