Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el a kis mellem?

Hogyan fogadjam el a kis mellem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,173cm magas és 75/B a mell méretem.Mivel hosszú lábaim és nagy fenekem van így általában azt dícsérik,de mindig van legalább egy ember a társaságba,aki megejti,hogy milyen kicsi a mellem vagy,hogy hol van egyáltalán.Nagyon rosszul esnek ezek a megjegyzések,viszont ennek ellenére nem szeretnék nagyobb melleket,hanem el szeretném fogadni őket.Nehéz,mert annak ellenére,hogy mondják milyen csinos vagyok mégis csak a mellemmel kapcsolatos megjegyzésekre koncentrálok és ezek miatt elég sokszor hangulat ingadozásaim vannak.Kérlek kíméljetek meg azoktól a válaszoktól,hogy másnak sokkal nagyobb baja,problémái vannak,ami miatt stresszes,(mert tisztába vagyok vele,hogy ez nem egy eget rengető baj valaki életében),de jelenleg engem ez zavar ,pontosabban már évek óta.

2019. ápr. 22. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Első körben tanuld meg ignorálni azokat a kisfarkú lúzereket, akik a mellméreteddel vannak elfoglalva.

És sokaknak nagyon tetszik ám a kis mell!

2019. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a kismellű csajok jönnek be.
2019. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, aki annyira felszínes, hogy a melleid mérete érdekli minden másnál jobban, azzal semmit nem veszítesz!

A férfiak javát nem különosebben érdekli a hogy B vagy C vagy D, mi egyszerűen örülünk neki mérettől függetlenül :D

2019. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is szoktam velük keresni. 16L, 160 cm, 75/A-B
2019. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedésnél legutóbb csak egy pasit érdekelte a mellméretem, egy valakinél éreztem, hogy ez olyasvalami, ami annyira számítana. Viszont ez a pasi az a típus volt, aki ismerkedés elején rögtön szex témával jön elő, másról alig bír beszélni. Na az ilyeneknél nem is sajnálom, ha nem vagyok az esetük, ők sem nekem.


A B méret amúgy sem kicsi, vékony nőhöz épp megfelel, inkább az A méret számít annak, de még azzal is ki lehet békülni. Sokan valamennyire szivacsos, push up melltartót hordanak, hogy ne tűnjön épp picinek, de legalább átlagosnak. Arra megoldásképp szolgálhat, hogy legalább nem tesznek megjegyzéseket arra, hogy milyen lapos.

2019. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyám mindig azt mondta nekem, nincs kis mell, csak nagy marok.

Viccesen hangzik, de nekem spec segített. Nekem se nagyok, el is állnak egymástól. Olyan rucit, aminek nincs pántja, fel se tudok venni, mert nincs ami megtartsa. XD De nekem elég most már ennyi is. Öreg koromra nem fognak csúnyán lógni, nem fogja húzni a hátam és bármikor tudok hason feküdni, szóval én az előnyös oldalát nézem.

2019. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad az ilyen emberekkel foglalkozni, lépj túl rajtuk, mond nekik hogy neked meg miért ilyen kicsi a farkad, ezen biztos meglepődik :-D én soha sem mondanák ilyet senkinek, de hát mindig lesznek ilyen homár fejűek.
2019. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég bunkó és szánalmas az az ember, aki társaságban más mellére tesz megjegyzést. Ha te elégedett vagy a melleiddel, akkor minden rendben, másokkal meg ne foglalkozz.
2019. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A B kosár az elég átlagos. Aggódj inkább a formája miatt. Terhesség alatt egyébként is nőni fog.
2019. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 75B és senki sem panaszkodott még. Nem mindig hátrány, hogy kisebb. Nekem eddig inkább pozitív visszajelzéseim voltak, hogy formásak és feszesek. Tudsz tőlük sportolni, nem fáj a hátad. D kosárnal ezek már okozhatnak gondot. Volt olyan ismerősöm, aki nem tudott hason aludni tőle.
2019. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!