Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok, borzasztó kicsi...

Srácok, borzasztó kicsi mellem van, és nagyon szégyellem. Hogy fogadjam el? :/ 14L

Figyelt kérdés
Minden helyes srác a nagy melleket kedveli. A média, és az újságok is ezt hirdetik..., eléggé lelomboz, tudtok valamit javasolni, hogyan gyűrjem le a kétségeimet?

2014. júl. 21. 22:57
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:

mondjuk ne hallgass a média agymosására. Sokan szeretik a kis melleket

Másrészt 14 vagy. Még bőven nőhet, mi a fenéért türelmetlenkedsz?

2014. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azért türelmetlenkedem, mert az egész osztályomban/sulimban úgy érzem hogy nekem van a legkisebb, ami kényelmetlenül érint, ráadásul ha barátom lesz vmikor, gondolom ő is a nagyobb méretekre indul be...
2014. júl. 21. 23:12
 3/11 Egy ork ***** válasza:
100%

Azért, akinek csak azért nem tetszenél, mert kicsi a melled, az hülye.


Engem más fog meg egy lányban, nem(csak :D ) a mellei.


20/f

2014. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tényleg? Mert sokan csak mondják, a valóságban teljesen másképp viselkednek. Ja, és még az is borzasztó, amikor ledeszkáznak :/
2014. júl. 21. 23:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Értelmes pasik nem a mellméretet nézik... nekem is mindig kicsi volt, és mégis imádnak a pasik. Amúgy meg örülj neki hogy kicsi, legalább így nem fognak rádkattanni a mellmániás beteg perverzek akiknek más sem számít.
2014. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jah, és lógni sem fog tudni :D
2014. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Lányként válaszolok remélem nem baj...:-)Az általánosban nekem sem volt semmi mellem 14-15 éves koromban kezdtek nőni ez nagyon eltérő a lányoknál...ilyenkor még bőven fejlődik a tested későbbiekben még érhet meglepetés.De valóban nem érdemes ez alapján megítélni magunkat és az esélyeinket mert mi van ha olyas valakibe leszel szerelmes akinek pont az tetszik?Ne hagyd hogy a média befolyásoljon ennyi a titok...fogadd el maga úgy ahogy vagy és főkét légy türelmes.
2014. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

de jó, hogy nyári szünet van... ne érdekeljen a melled, keress más elfoglaltságot! :)


nekem az elfogadás úgy sikerült, hogy rávettem magam, hogy ne érdekeljenek ezek a dolgok, mert amíg nem tudom elfogadni a saját testem, addig sosem lehetek boldog

2014. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj csajszi! Én 17/L vagyok. Nekem sincs hű de nagy mellem..neked is még 14 évesen nem ezen kéne,hogy járjon az eszed,hiszen még fejlődő korban vagy annyit nőhet még..A másik pedig..ne érdekeljen soha mit mondanak mások!!!! És hidd el nekem(tapasztalatból mondom) azokról a pasikról akikről azt hiszed, hogy a nagy mellek a mindeneik..tévedsz! A kicsit jobban bírják:))
2014. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Csak azért aggódtam, mert alapból baromi vékony vagyok és aránytalannak mondható (deréktól lefelé, csípőnél), mellem nincs, és tudom, hogy még nőhet, de mivel ennyire vékony vagyok, nem hiszem hogy fog.
2014. júl. 23. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!