Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el, nyeljem...

Hogyan fogadjam el, nyeljem le a hátrányos megkülönböztetést, ha eltorzult külsővel járok emberek közé?

Figyelt kérdés

A legtöbben normálisak, tapintatosak, viszont vannak akik bántóan viselkednek, látványosan elfordulnak tőlem pusztán a külsőm miatt, elítélnek miatta, esetleg még ki is röhögnek. Ezt már jópár közösségben megkaptam. Meg van pl. aki facebookon mindenkit visszaigazol ismerősnek a közösség tagjai közül, rajtam kívül, ugyan nem ártottam neki semmit, de valószínűleg nem tetszik a külsőm ezért már nem is kellek.

Hogyan nyeljem le ezt a dolgot, hogyan fogadjam el?


2018. szept. 10. 10:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Sokan esélyt se adnak, hogy megismerjem őket, beszéljek velük, inkább fintorognak és ugyan tömören, röviden válaszolnak ha odamegyek, de igyekeznek menekülni a velem való kommunikációtól
2018. szept. 10. 10:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenben mindenkinek van része. Annak is, akinek nincs különösebb gond a külsejével. Azokat sem bírja mindenki. Ők is kapnak beszólásokat idegenektől utcán. Bárkibe bele lehet kötni valamiért.
2018. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos mindenkit ér diszkrimináció akár a munkahelyén, akár más közösségekben. Mindig a legszimpatikusabb, a legügyesebb...


Az is lehet, hogy nem találnak olyan témát veled, amiről beszélgethetnének, ezért fogják rövidre a veled való kommunikációt.

2018. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Mert az emberek jó része egy büdös paraszt. Akinek minden összejön az életben, az bele sem gondol hogy milyen lehet azoknak akiknek nem. Nem kell velük foglalkozni.
2018. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" Meg van pl. aki facebookon mindenkit visszaigazol ismerősnek a közösség tagjai közül" Velem ezt rendszeresen csinálták évfolyamtársak, olyanok is, akiknek pénzt adtam kölcsön anno vagy nálam lakhattak ingyen, nemhiába nem vagyok fent közösségi oldalakon már.

Ismerkedni általában én sem szeretek. Lehet pont ilyen embereket fogsz ki? Az nem derült ki, hogy ez ismerős közösség, vagy egy csoport hasonló érdeklődési körrel?

2018. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!