Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb félelmetek?...

Mi a legnagyobb félelmetek? (nem fóbiára gondolok)

Figyelt kérdés
Igazából nem fóbiára gondolok. Inkább olyanra, hogy valaki attól retteg bejönnek a migráncsok valaki attól fél hogy rákos lesz. Én attól félek hogy hajléktalan leszek. de remélem soha nem leszek az.

2019. ápr. 22. 17:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Én attól, hogy kerekesszékbe kerülök elvesztem lábam, kezem, látásom
2019. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Én attól, hogy nem leszek anya. Illetve ha mégis sikerül, akkor nem leszek jó anya.
2019. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

Egyik: sosem fogok barátokat találni és magányosan élem le az életet, sosem sikerült érdekmentes baráti kapcsolatokat találnom. Volt aki 7-8 év után élt vissza bizalmammal egyik napról a másikra és árult el.

A haláltól is meglehetősen félek.

A társaságban történő megalázástól (úgy beszélnek velem ahogy senki mással nem mernék megtenni) is félek.

Félek, hogy elvesztem a maradék hallásomat is (már így is elég súlyos)

2019. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

Vigyázzatok mert minden felelmetek valóra válik.


Kérdésre a válasz állandóan féltem, hogy megcsalnak.

2019. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Betegségekkel kapcsolatos, pl. maradandó nagyobb sérülés, vakság, mozgáskorlátozottság. Vagy agyi sérülés, ami miatt nem tudok majd rendesen magamról. Bármi ami miatt nem tudok önállóan élni.
2019. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Attól, hogy fiatalon-középkorúként meghalok rákban.


Attól, hogy én se tudok kitörni, rosszabbnál-rosszabb munkák, olykor munkanélküliség lesz az osztályrészem és nem vagy nagyon keveset tudok majd félretenni.


Attól, hogy sohasem lesz hosszabb és kiegyensúlyozott, normálisnak mondható párkapcsolatom.



26/N

2019. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon hosszú lenne felsorolni. Mivel a legnagyobbra vagy kíváncsi, azt írom le elsőnek. Az, hogy egyedül kell leélnem az életemet. Sajnos néhai nagyapámhoz hasonlóan, nagyon nehéz eset vagyok, vannak nagyon taszító belső tulajdonságaim. Mamát mindig faggatom, hogyan tudta papát elviselni 40 évig. Úgy, hogy igazán szerette és mindene megvolt mellette.

Kiköpött nagyapám vagyok. Örökmozgó, munkamániás, elégedetlenkedő, zsémbes, kötekedő, lenéző, beképzelt és a többi, és a többi...

19/f

2019. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Atomháború.
2019. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Attól, hogy megerőszakolnak, vagy elrabolnak és prostitúcióra kényszerítenek.

Másik, ami kicsit azért lightosabb, hogy valahogy kitörnek vagy kiesnek a fogaim elölről és nem lesz pénzem megcsináltatni.

2019. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Metionin ***** válasza:
Az hogy teherbe esek és nem veszem észre időben.
2019. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!