Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb félelmetek?...

Mi a legnagyobb félelmetek? Gondolkoztatok már ezen?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, mert én elég sokáig gondolkodtam a sajátomon de nem nagyon jutott eszembe semmi.. (olyanra gondolok ami a valóságban is létezik)

2018. nov. 28. 22:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Mármint, hogy valaki fél a pókoktól vagy kézzel nem fogható dolgokra gondoltál?

pl. halál, pénztelenség?


Én csak az embertől félek, állattól egytől sem.

A haláltól nem igen félek, régen féltem ma már nem.

A sötétségtől kiskoromban féltem, a magasságtól sosem :D


A legnagyobb félelmem talán az, hogy úgy élem le az életem, hogy nem is éltem igazán és erre csak öregen jövök rá amikor késő.


30/F

2018. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Lelki szinten a családom elvesztése. Külföldön élek évente kétszer látom a családomat, megszakadna a szivem ha történne velük valami és én nem lennék ott.

Olyan igazi gyomorbavágó félelem pedig...az hogy neadjisten megerőszakoljanak. Valamiért mindig is nagyon mélyen féltem ettől és szerintem ez sose fog elmúlni. Csak abban reménykedhetem hogy csak félelmek maradnak örökké, és soha nem fog megtörténni.

2018. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Én jelenleg a jövőtől félek legjobban, mivel fogalmam sincs, hogy mi lesz és még épkézláb terveim sincsenek sajnos, minden nagyon bizonytalan.
2018. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Zárt helyektől félek, de a haláltól nem. Ha belegondolok, hogy mi lenne, ha élve temetnének el... Maga a gondolat is félelmetes.
2018. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%

A félelemtől félek, de bátor vagyok.


Mert a bátorság mindig azt jelenti, hogy szembe mersz nézni azzal amitől félsz, nem pedig azt, hogy nem félsz semmitől.

2018. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Pók. Az a halálom. Rendesen pánikrohamot kapok tőlük. brr..
2018. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a legnagyobb félelmem, a halál- Jobban mondva, hogy megfulladok, és így fogok meghalni.
2018. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

rangsorolni is tudnám őket.

1. Attól hogy elveszítem a páromat

2. Attól, hogy hajléktalan leszek

3. Attól, hogy vissza kell mennem Magyarországra


Úgy a nagyobb félelmeim ezek. Aztán ottvan még a mély víz, kutyák, pókok, bezártság, de ezek csak apróságok.

2018. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

Az első válaszoló annyira szimpatikus! Azt hiszem rokon lelkek vagyunk én is attól félek a legjobban hogy csak úgy vagyok de nem élek igazán és későn jövök rá. Mondjuk hamarabb felsorolnám mitől nem félek mint amitől igen így nehéz.. :D

26/L

2018. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A megszégyenülés.
2018. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!