Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vettem egy lakást, a lakásban...

Vettem egy lakást, a lakásban otthagyta a volt tulaj a berendezéseket, köztük egy feszületet (Jézus kereszten )?

Figyelt kérdés

Mit tennél a keresztel, kidobnád? Ha igen hogyan, hová? Otthagynád a lakásba ? Szóval mit csinálnál vele, mit kezdenél vele ?

(Bocsi ha rossz helyre írtam a kérdést, nem találtam megfelelőbb kategóriát a kérdésnek)



#lakás #kereszt #feszület #Jézus kereszt
2019. ápr. 22. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem vinné el úgy kihajítanám mint annak a rendje. Ateista vagyok.
2019. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem vagy vallásos meg nem is tartasz rá igényt kidobhatnád simán, de aki megtalálja a kukába vagy a ház előtt akkor zokon vehetné hogy sérted a vallást stb... ami gondolom nem hiányzik ha a környékeden olyan lakók vannak... Én szerintem a legjobb az ha valakinek odaajándékozod, vagy oda adományozod egy templomnak vagy valami vallási csoportnak például.


De még mielőtt bármit is teszel hívd fel a volt tulajt és kérdezd meg hogy az otthagyott holmija közül van-e amit mégis elvinne esetleg, ha nincs beleírva a szerződésbe hogy azokat a holmikat otthagyja neked.

2019. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Meg vagyok keresztelve, de a vallást vírusnak tartom, de az ágyam felett van kettő feszület, azért mert jól néz ki. Amúgy kipám is van, meg arab kendőm is :D bármikor jól jöhet majd valamelyik.
2019. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tégy lelkiismereted szerint.
2019. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Viccből megtartanám, az ismerőseim tudják, hogy negatív véleménnyel vagyok a vallásokkal kapcsolatban, így erős kontraszt lenne ha egy átjövetelkor ott lenne a falamon. :D
2019. ápr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Eladnám vaterán, kidobni valahogy nem lenne szívem, pedig én se vagyok vallásos.
2019. ápr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom, egyébként nem a tulaj cucca volt, hanem valami idős rokonáé volt a lakás, szóval nem hinném, hogy visszajönne a keresztjéért, mert ha kellene neki, elvitte volna.
2019. ápr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Felhívnám a volt tulajt és megkérdezném, hogy kell e neki.
2019. ápr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
ha nem kellett nekik, akkor simán kidobnám
2019. ápr. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ajándékozd el
2019. ápr. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!