Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vettem egy lakást, a lakásban...

Vettem egy lakást, a lakásban otthagyta a volt tulaj a berendezéseket, köztük egy feszületet (Jézus kereszten )?

Figyelt kérdés

Mit tennél a keresztel, kidobnád? Ha igen hogyan, hová? Otthagynád a lakásba ? Szóval mit csinálnál vele, mit kezdenél vele ?

(Bocsi ha rossz helyre írtam a kérdést, nem találtam megfelelőbb kategóriát a kérdésnek)



#lakás #kereszt #feszület #Jézus kereszt
2019. ápr. 22. 23:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonlo cipőben. Volt egy szekrenyem, tele rakas haszontalan dologgal, oda raktam a keresztet is.
2019. ápr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Rakd fel a netre.
2019. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Először megkérdezném a volt tulajt, hogy kell e nekik, aztán elajándékoznám valami szervezetnek.
2019. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A miénk ugyan albérlet, de mivel a ház a tulaj nagymamájáé volt, azóta se nagyon újítgatta senki, itt is voltak kint vallásos szimbólumok (szobrok).

Nem dobtuk ki, csak elzártuk a szekrénybe, ahová minden mást, ami nem kell.

Más vallásos szimbólumok, ami a párom családjának vallásához köthető (ikonok) vannak kint, mert azokat az anyukája hozta nekünk. (Náluk minden házban kell legyen).


Szóval, ha találnék valami olyan dolgot a lakásban, ami nem kell, azt vagy elajándékoznám, vagy eltenném, ahol nem zavar. Nem dobnám a kukába más vallás szimbólumait.

2019. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Először megkérdezném a tulajt, hogy kell-e neki. Ha nem, kiraknám netre nagyon olcsón, hátha valakinek kell. Ha pedig hosszú idő óta senki nem jelentkezett érte, kidobnám.
2019. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz lomtalanítás, akkor raknám ki. Vagy ha bérelsz konténert, akkor ráakasztanám kívülre, hogy elvihető.
2019. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!