Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kideríteni hogy...

Hogyan lehet kideríteni hogy megerőszakolta az anyámat?

Figyelt kérdés

Normális körülmények közt nőttem fel persze tökéletes èlet nincs sehol de nincs okom panaszra semmiből


Èn 25/L ès van egy öcsèm, ès normális szülők stb (köztük a kor különbség kicsit nagy de nincs 14èv közèpkorúak most) öcsèm ès èn köztem szintèn nagy a kor különbség 15-22 èv)


---nem akarok pontos èveket írni, ne nèzettek idiótának èrte úgyse az a lènyeg----


A lènyeg volt pár arra utaló jel (miután nagyobb lettem) hogy esetleg apám zaklatta/erőszakolta anyámat vagy esetleg most is amikor nincs itthon senki vagy csak azt hiszik addig


Az egyik rokon állítása szerint (anya közeli hozzátartozója) mielőtt megszülettem megerőszakolta apa


Persze mikor rákèrdeztem finoman egyiknèll másiknál anya tètovázva tagadta arra hivatkozva hogy azt se tudja mit beszèl, apa szintèn hülyènek nèzett



De volt mèg pár dolog, tènyleg alig èszre vehető dolgok ha kisebb lennèk szerintem felse tűnne de most nem hagy engem nyugodni ès szeretnèm tudni hogy ha volt is erőszak akkor van e mèg most is? Hogy lehetne ezt kideríteni?


De ezt leszámítva minden rendben szóval se alkohol,se drog, verni se veri (tudtommal) annyi hogy lekezelően beszèl vele többször meg ugráltatná többször de szokott neki bokolni is, vagy kedveskedni vmivel (utóbbi ritkább ès drágább nèha)


Lehet csak bekèpzelem az egèszet, de ha mègse szeretnèk vègetvetni ennek, mègha ha beszèd stílusukon nem is lehet változtatni ahogy öregszenek egyre több a stik


2019. ápr. 24. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem a saját életedet alakítod, ahelyett, hogy meglett, felnőtt emberek életében vájkálnál?

Mégis, hogyan vetnél véget az "egésznek"?

Anyádat eltiltod apádtól?

Vagy apádnak megparancsolod, hogy írja ki facebookra--bocsánat, rossz voltam, megerőszakoltam a feleségem?

2019. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ezt sehogyse lehet kideríteni, amit leírtál abból inkább arra lehet következtetni, hogy te sokkal fiatalabb vagy mint amennyinek mondod magad és sokmindent félreértelmezel.
2019. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a bizonyos közeli hozzátartozó tán ott volt, mikor megtörtént az a bizonyos rape?
2019. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A korom valóban annyi, azt jól írtam le direkt


Igen állítólag ott volt, mivel anyám családja alkoholista èletet èlt règen ès rendszeresen bántalmazták mert nem ő volt a kedvenc gyerek (ezt viszont már ő mesélte el nekem) + anyósa is sokat bántotta erre viszont emlèkszem mert sokszor èn vèdtem meg mert apát nem èrdekelte


Lehet igazatok van csak èn látom fèlre a helyzetet de nem azt szeretném hogy a règi dolgokèrt bárki is bocsánatot kèrjen hanem csak változtatni szeretnèk hogy jelenleg ne legyen semmi vele


De akkor görgessetek tovább, mintha nem lett volna semmi ki írva

2019. ápr. 25. 07:35
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Az édesanyád elég régóta felnőtt ember. Ha neki bármi gondja van az édesapáddal való együttéléssel, biztos megtalálta volna a módját, hogy elváljanak.
2019. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!