Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy lehetne valahogy kideríteni, hogy valaki hol lakik, anélkül, hogy megkérdezném? Facebook, Instagramja már megvan.

Instagramon a képeinél nem írja, hogy hol készült a kép. Facebookon sem írja, hogy hol lakik. Viszont rengeteg nevesebb helyen megfordul a közelben.

Milyen lehetőségek maradtak?

2018. máj. 22. 23:06  Privát üzenet  

A válaszok
Nem segítünk az elrablásban

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. máj. 22. 23:08 Privát üzenet

születési nevét/helyét/idejét/anyja nevét tudod?

:D

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. máj. 22. 23:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hmmmm. Pedig már megvettem minden kelléket hozzá, még egy kombit is kibéreltem erre a célra.

-Egy iskolába járunk, tudom melyik generáció. A buszra tudom melyik megállón vár, ritkán van busza, így gondolom, hogy merre megy. Maradt 2-3 település.

# 3/4Időpont 2018. máj. 22. 23:28 Privát üzenet
Loooool

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. máj. 22. 23:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csak én tartom butaságnak, és óvatlanságnak hogy a facebook-on a népek kiírják a valódi lakhelyüket, meg képeket tesznek fel magukról?
Ruzsa Magdi szokott vissza irni a Facebook oldalan?
Nagyon érdekel mit gondolnak rólam mások (? )
Van-e joga valakinek megjelentettni más felhasználók linkjét a facebook oldalon?
Nők! Mit tennétek, ha kiderülne, hogy egy olaszországi kamuprofilt hoztak létre facebookon a ti képeitekkel?
8 elemivel autószerelő?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!