Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki ismeri a srácot?

Valaki ismeri a srácot?

Figyelt kérdés

Ma voltam segédkezni egy atlétika versenyen, rudat pakoltam. Magasugró verseny volt fiúknak. Az egyik srác ügyesen ugrott, mégis olyan aranyosan esetlen volt, és nagyon csalódott volt magában, amiért leverte a lécet korábban, mint azt akarta. Ezután beszélgetni kezdtünk, de egyikünk sem mutatkozott be.

Szimpatikus a srác, és szeretném megvigasztalni, és ismerkedni vele egy kicsit, ha nem hajt el azonnal a fenébe.

Annyit tudok róla, hogy Balázsnak hívják, szigorú az edzője, vékony, és középtermetű.



2019. ápr. 26. 19:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja, és ez Székesfehérváron volt, a srác kb 15-17 évesnek tűnt.

Próbáltam keresni versenyzők, meg sulik névsorában, de nem sokra jutottam

2019. ápr. 26. 19:34
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
menj ki a legközelebbi edzésre :) sok sikert nektek
2019. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát, köszi!

Össze azért nem akarok jönni vele, annyira nem tetszett, de nagyon aranyos volt, és jó benyomást tett rám.

Kedves volt, értelmes, és nem volt elszállva magától, mint az sok (hangsúlyozom korántsem minden) atlétánál megfigyelhető.

Nem tudom miért szeretném én ezt ennyire, de már legalább 3 órája keresem őt, eredmény nélkül.🙁

2019. ápr. 26. 20:26
 4/11 anonim válasza:

Ozváry Balázs

Badgi Balázs

Cseh Balázs

Csiszár Balázs

Harmati Balázs

Elvileg köztük van😂 sok sikert!

2019. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Juuj, köszi 😊💙🤗

Mondjuk eltelt azóta egy "kis" idő, de köszi, megpróbálom 😇😇

2019. máj. 13. 21:34
 6/11 A kérdező kommentje:

Viszont így sem lett meg😥

Egyik srác kicsit hasonlított rá, de nem láttam rajta annyira, hogy ő lenne az emberem+ nem írta ki profilra, hogy atletizál, és van barátnője🙄😒😓

2019. máj. 13. 21:52
 7/11 anonim válasza:
Melyik egyesületben atletizál?
2019. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ARAK.

De nem biztos.

A Bregyóban találkoztam vele, és egy ilyen ducibb, kiabálós sacc/kb 40 éves pasi az edzője.

2019. máj. 26. 11:19
 9/11 anonim válasza:
szerintem is a már korábban említett Ozváry lesz
2019. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát, srácok ezt elrontottam 😅

Mikor ott voltunk, volt egy csávó, akit Bazsóként emlegettek, de nem az, akire én gondolok.

Ezt az Ozváry Balázst sokan írtátok, én is megnéztem, és tényleg ismerős feje van. Szerintem ott is volt a versenyen, ahol kint voltam, de nem rá gondoltam 😅

Szóval meg kell néznem a verseny eredményeit, hátha meglesz a csávó és kiderül, hogy hívják igazából 😂🤦

2019. máj. 26. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!