Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkóság szemüveget hordani...

Bunkóság szemüveget hordani ha nem vagyok szemüveges?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szemüveges de sok osztálytársam igen de szemüveggel jobban nézek ki és okosabbnak is érzem magam.Tavaly is próbáltam párszor felvenni de az osztálytársaim szerint úgy néztem ki mint egy kib***ott légy.Esetleg gondolhatják bunkóságnak?

2019. ápr. 27. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
A szemüveg azért van, hogy láss vele, nem azért, hogy díszelegj.
2019. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bunkóság, ugyanúgy, mint a napszemüveg sem az. Csak arra figyelj, hogy ha orvosilag nincs rá szükséged, dioptria nélkülit hordj!
2019. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem bunkóság, a szemüveg öltöztet és sokaknak jól áll :)


Ez legyen a legnagyobb bűne egy embernek, hogy jó a szeme, de mégis hord szemüveget(dioptria nélküli), mert tetszik neki.

2019. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne bunkóság azt hordasz amit akarsz
2019. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne bárkinek is tudni, hogy nincs szükséged rá?

Egyik ismerősöm majd´ 10 évvel ezelőtt is hordott, mert illett neki, de nem volt rá szüksége. Vannak egész jó keretek, nem új dolog egyáltalán.

2019. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból lenne bunkóság, nem is értem.
2019. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Netről rendeltem és nem diopriás,csak egy üveg van benne
2019. ápr. 27. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én fiatalkorom óta szemüveges vagyok. Tervezem megműttetni a szemem, de szerintem utána is hordanék dioptria nélküli szemüveget. Egyrészt fényre sötétedő szemüveg a legjobb dolog ami létezik, mert elég érzékeny a szemem, folyik a könnyem erős napfényben. Másrészt szemüveg nélkül még magamhoz képest is sokkal rondább vagyok.
2019. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Aki olyan sötét, hogy egy szemüvegtől gondolja okosabbnak magát annak úgyis mindegy. Szerintem nem bunkóság, inkább szimplán gáz.

Ez a mém jut róla eszembe:

[link]

2019. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság. Viszont a fogalmazásuk alapján arra merek következtetni, hogy simán szrul áll a választott keret.

A szemüveg öltöztet, de csak akkor ha megfelelőt választasz.Kész tortúra tud lenni olyat találni ami megfelelő méretű, illik az arcodhoz és tetszik is.

2019. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!