Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ez a reklám?

Normális ez a reklám?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=oYiSAsoRj7k


Ki az a hülye, aki kéthetente gyógyszertárba jár, mert akkor olcsóbb? Az ember nem azért vesz gyógyszert, mert jó az ára...


Mondjuk a pénztáros jó bőr.



2019. ápr. 27. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

“Mondjuk a pénztáros jó bőr.”

Ennyi volt, mára végem xxxxdddd

2019. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom, de azt észrevettem, hogy a Tv-k reklám blokkjaiban minden második-harmadik reklám valami fájdalom csillapítóról,krémről, szemcseppről, gyógyszerről, vagy valami gyógykészítményről szól. Jól élnek a gyógyszer gyárak.
2019. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
csináljak pénztárosból töpörtőt?
2019. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem a kérdést. Vagy te nem érted a reklámot. Kéthetente frissül az akciós termékek listája. Nem kell minden kéthétben gyógyszertárba menned, csak ha olyat látsz,ami amúgyis kéne, és most jó az ára🤔
2019. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Ha ilyen nő lenne a gyógyszertárban én lehet naponta is járnék. Ha másnem aprót váltani. Ha meg lenne az egyik üzletben még egy ilyen szép néni akkor el is lennék. A papírt felváltatom amróban a boltban, majd az aprót papírra a gyógyszertárban :D
2019. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A mai világban a TV nézők nagyobb többsége már az idősek korosztályából kerül ki. Nekik célozzák ezeket a reklámokat, nem a csodáért nincs már tele Coca-Cola, Túró-Rudi és társai reklámokkal, mert simán a TV-n keresztül nem jut el a célközönséghez, ami meg megint más kérdés, hogy a célközönség főképp internetet használ, reklámokat blokkolva, de ez legyen a reklámozók gondja.
2019. ápr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A pénztáros csaj Jóban rosszban-os színésznő. Ott láthatod többet is. :D
2019. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem 😭
2019. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez jó bőr? Nincsenek nagy igényeid
2019. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9


Vagy csak más az ízlésünk?

2019. aug. 2. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!