Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 évesen még fiatal vagyok?

24 évesen még fiatal vagyok?

Figyelt kérdés
Amióta betöltöttem a 20-at már nem érzem magam annak

2019. ápr. 28. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszonyítás kérdése. Én 44 vagyok, a szomszéd kisfiúnak bácsi, a 90 éves dédmamájának meg "a srác".
2019. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Attól függ, hogy élsz?!


Ha párkapcsolatban, melózni járva, csórón, akkor öreg.

2019. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még.
2019. ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonymousreview60 ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még. Vigyázz az egészségedre, hogy minél tovább úgy is maradj!
2019. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 éveshez képest nem, 60 éveshez képest igen.
2019. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon fiatal vagy. Mi történt veled 20 évesen, hogy megreccsentél?

Én 40-en túl kezdtem magam nem annyira fiatalnak érezni, mert jöttek az ilyen-olyan egészségügyi gondok, és jóval nehezebb lett fittnnek maradni. :)

2019. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon öreg vagy, ne is áltasd magad. Alig pár évtized van hátra. Kettőt pislogsz, és 90 éves leszel.
2019. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kifejezetten fiatal már nem. Vagy nem tudom.... Én Nálad 2 évvel vagyok idősebb, de már megijeszt a korom.


Én 26 vagyok, ősszel 27 és kezdek kétségbeesni.

Se párkapcsolat, se karrier (ez nekem csak annyiban fontos, hogy szerethető munkahelyem legyen, ami stabil, legyen lehetőség fejlődni és bizony, ha úgy van, akkor váltani; kb ezek a fontos pillérek számomra). Se elegendő idő a hobbijaimra.

A korosztályomban már nemhogy esküdnek, hanem babáznak.


Én jelenleg őrült sokat tanulok (munka után esténként, hétvégén), az elmúlt 2-3 év történései miatt igeileg, lelkileg teljesen tropa, az elmúlt 2-3 év kudarcai miatt reményvesztett és nem hiszek semmiben lassan.


Nem lázadtam tiniként. Most se vagyok partiarc, de azért jobban élnék, időnként kocsmázás, több baráti program, kirándulás, utazás. Csak már nincs energiám, időm és nincs kivel, mert mindenkit leköt a saját élete.


30-32 évesen már szeretnék szülni, nem szeretnék túl "idősen", amikor már nem olyan a szervezet, plusz nem 60 akarok lenni, amikor érettségizik.

Viszont szülésig rengeteget kell gyógyulnom lelkileg, idegileg.

Lelkileg, idegileg jobb állapotba kerülni, elhelyezkedni azzal, amit tanulok; lassan párt találni; én is szeretnék egy szép esküvőt. Ha lesz párom, vele bepótolni jó sok élményt, pl. nekem állandó gondot okoz a SZÉP-kártya szállás zseb elköltése... Mennék, de mikor, kivel? Ha pedig ezt a folyamatot kivárjuk, lehet ez 6-7 év is, addigra már nem 30-32 leszek.

2019. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok, de mióta minden szomszédomban átlagosan három, 3-14 év közötti gyerekes szülő lakik és az összes gyerkőc hangosan csókolomozik nekem naponta 7-8 alkalommal, azóta igencsak érzem, hogy nem vagyok már olyan fiatal. A régi osztálytársaim közül sokaknak van bölcsis, ovis gyereke és mindenki folyton azt kérdezi az elmúlt egy évben, hogy nálunk mikor jön majd a baba. Ezzel mégjobban mélyítik az érzést, hogy öregszem. És akkor ott van visszeresség meg a memóriaromlás, ami alapjáraton nem kellene, hogy megjelenjen ebben a korban, hiszen eleget mozgok és egyetemistaként mást se csinálok, mint a memóriámat használom. Nem tudom nem öregnek érezni magam, miközben olyan tüneteket produkálok, mintha már középkorú lennék.

Szóval én tökéletesen megértem, ha valaki nem érzi magát fiatalnak már huszonévesen.

2019. ápr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!